Hacıköy İlkokulu ve Ortaokulundan e twinning projesi

Geçen yıllarda ”81 iliz hepimiz biriz” projesi ile adını duyuran Hacıköy İlkokulu ve Ortaokulu yarıyıl tatilinde de öğrencilerine İngilizce’yi sevdirmek amacıyla yine bir proje hazırladı. Arifiye İlçesi Hacıköy Ortaokulu’nun e Twinning projesi 5.sınıf öğrencileri ile İngilizce Öğretmeni Saadet Taşlıca TURGUTve sınıf Öğretmeni Deniz ARSLAN ile Kayseri TOKİ Şehit Nazım Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Eda Karabulut ve […]

 Hacıköy İlkokulu ve Ortaokulundan e twinning projesi

23.02.2021 - 12:22

Güncelleme : 23.02.2021 - 12:22

Geçen yıllarda ”81 iliz hepimiz biriz” projesi ile adını duyuran Hacıköy İlkokulu ve Ortaokulu yarıyıl tatilinde de öğrencilerine İngilizce’yi sevdirmek amacıyla yine bir proje hazırladı.

Arifiye İlçesi Hacıköy Ortaokulu’nun e Twinning projesi 5.sınıf öğrencileri ile İngilizce Öğretmeni Saadet Taşlıca TURGUTve sınıf Öğretmeni Deniz ARSLAN ile Kayseri TOKİ Şehit Nazım Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Eda Karabulut ve Ankara Hacı Bektaşi Veli Ortaokulu Öğretmeni Gamze ÇALIŞKAN’ın katılımı ile gerçekleştirildi.

“Pandemi sürecinin yabancı dil ile zenginleştirilmesi” isimli projede salgın hastalık döneminde İngilizceden uzak kalan öğrencilerin farklı illerden okullarla etkileşime geçerek yabancı dil bilgilerinin yaparak yaşayarak öğrenilmesi amaçlandı.

Proje boyunca farklı etkinliklerde yer alarak yeni tecrübeler kazanan öğrencilere proje sonunda katılım belgeleri verildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın