Hanlıköyspor Süper amatör kümede

Birinci Amatör Küme gruplarında üçüncü ve dördüncü olan kulüplerin Süper amatöre çıkacak takımlarını belirleme kurası bugün saat 15:30’da Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu binasında çekildi. Kura çekimini Amatör Spor kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba, Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir yaparken, kura çekimine, spor kulüpleri temsilcileri ve ASKF yönetim kurulu katıldı. Kuraya katılan kulüpler İlgili Haber Teknoloji […]

 Hanlıköyspor Süper amatör kümede

18.08.2020 - 20:10

Güncelleme : 18.08.2020 - 20:10

Birinci Amatör Küme gruplarında üçüncü ve dördüncü olan kulüplerin Süper amatöre çıkacak takımlarını belirleme kurası bugün saat 15:30’da Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu binasında çekildi.

Kura çekimini Amatör Spor kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba, Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir yaparken, kura çekimine, spor kulüpleri temsilcileri ve ASKF yönetim kurulu katıldı.

Kuraya katılan kulüpler

Hızırtepe Özenspor, Kocatöngelspor, Hanlıköyspor, Büyükyanıkspor, Kaynarcaspor,Akova Barışspor,Harbişspor,Sakarya Caddesi Spor Kulüpleri oldu.

Kura sonucunda; Süper amatör kümeye Kocadöngelspor, Hızırtepe Özen spor, Sakarya Caddesispor ve Hanlıköyspor Kulüpleri çıktı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın