İl Başkanı TEVER’den Sadıka Sabancı Devlet Hastanesine ziyaret

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü, Arifiye Ak Parti İlçe Başkanı Adnan Akbaş, Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ile birlikte geçtiğimiz aylarda tamamen yenilenerek ve ek hizmet binası ile birlikte 100 yataklı Sadıka Sabancı Devlet Hastanesini ziyaret ederek, Başhekim Dr. Vahap Uğurlu’dan hastanenin son durumu hakkında bilgiler aldı. MR CİHAZI […]

 İl Başkanı TEVER’den Sadıka Sabancı Devlet Hastanesine ziyaret

22.02.2023 - 11:37

Güncelleme : 22.02.2023 - 11:37

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü, Arifiye Ak Parti İlçe Başkanı Adnan Akbaş, Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ile birlikte geçtiğimiz aylarda tamamen yenilenerek ve ek hizmet binası ile birlikte 100 yataklı Sadıka Sabancı Devlet Hastanesini ziyaret ederek, Başhekim Dr. Vahap Uğurlu’dan hastanenin son durumu hakkında bilgiler aldı.

MR CİHAZI HİZMETTE

İl Başkanı Yunus Tever sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında;”Şehrimizin sağlık altyapısına önemli katkı sunan ve merkezdeki hasta yükümüzü önemli ölçüde azaltacak olan Sadıka Sabancı Devlet Hastanemizde bazı iyileştirmelere gittik. Kurulumu tamamlanan MR cihazımız, bugünden itibaren aktif olarak hizmet vermeye başladı.

8 yataklı çocuk servisimiz ve göz polikliniğimiz hizmet vermeye başladı. Kadrosu hazır olan diş doktorlarımız ile birlikte hastanemizin ek binasında 6 ünitelik bir diş tedavi noktası oluşturduk, çalışmalarına hızla devam ediliyor.

Yaptığımız tüm bu yatırım ve iyileştirmeler ile inşallah hemşehrilerimize daha iyi bir sağlık hizmetini sunmuş olacağız. Arifiye’mize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın