İlahiyatçı Mehmet Emin Ay yarın AKM’de

Büyükşehir Belediyesi Mayıs Ayı Kültür Etkinlikleri kapsamında 20 Mayıs Cuma günü gerçekleştirilecek konferansta ilahiyatçı-müzisyen Mehmet Emin Ay ‘Çocuklara Allah’ı Nasıl Anlatalım’ konusunu ele alacak. Sakarya Büyükşehir Belediyesi, kültür ve sanat etkinliklerine her gün bir yenisini ekliyor. Bu kapsamda hazırlanan Mayıs Ayı Kültür Etkinlikleri de dolu-dolu geçiyor. Farklı alanlarda sanatın yüzü olan birbirinden önemli isimler kültür […]

 İlahiyatçı Mehmet Emin Ay yarın AKM’de

19.05.2022 - 19:39

Güncelleme : 19.05.2022 - 19:39

Büyükşehir Belediyesi Mayıs Ayı Kültür Etkinlikleri kapsamında 20 Mayıs Cuma günü gerçekleştirilecek konferansta ilahiyatçı-müzisyen Mehmet Emin Ay ‘Çocuklara Allah’ı Nasıl Anlatalım’ konusunu ele alacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, kültür ve sanat etkinliklerine her gün bir yenisini ekliyor. Bu kapsamda hazırlanan Mayıs Ayı Kültür Etkinlikleri de dolu-dolu geçiyor. Farklı alanlarda sanatın yüzü olan birbirinden önemli isimler kültür programlarında konuk ediliyor.

20 Mayıs Cuma günü

Takvimin yeni programı ise 20 Mayıs Cuma günü AKM’de saat 20.30’da gerçekleştirilecek. Türkiye’nin yakından tanıdığı ilahiyatçı ve müzisyen Mehmet Emin Ay sevenleriyle ‘Çocuklarımıza Allah’ı Nasıl Anlatalım’ isimli konferansta buluşacak. Çocuklara İslam ahlakının aşılanması, dini yaşantının yansıtılması ve dinde çocuğa yaklaşım gibi konuların anlatılacağı konferansa katılım ücretsiz olacak.

Tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi’nden yapılan açıklamada, “Sakaryalı vatandaşlarımızı birbirinden farklı sanat alanlarında organize ettiğimiz programlarda bir araya getiriyoruz. Kültürün, sanatın ve bilginin bir arada olduğu Mayıs Ayı etkinliklerimizin son konuğu Mehmet Emin Ay olacak. Tüm vatandaşlarımızı çocuklarımıza olan İslami yaklaşımın, önemli dokunuşların konuşulacağı konferansa bekliyoruz” denildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın