İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı,Covid-19 denetimlerine katıldı.

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Korona Virüs salgını kapsamında İlçemizde gerçekleştirilen denetimlere katıldı. Denetimlerde Kaymakamımıza Belediye Başkan Yardımcısı Lütfü Tansı,  İlçe Jandarma Komutanı J.ASB.Kd.Bçvş. Sabahattin Aktaş, İlçe Emniyet Müdürlüğü Komiser Yardımcısı Haydar Işık,  İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ayşin Kurban, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç ve İlçe Tarım ve Orman Müdürü Murat Dilek ve denetim ekipleri […]

 İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı,Covid-19 denetimlerine katıldı.

19.08.2020 - 13:42

Güncelleme : 20.08.2020 - 12:32

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Korona Virüs salgını kapsamında İlçemizde gerçekleştirilen denetimlere katıldı.

dav


Denetimlerde Kaymakamımıza Belediye Başkan Yardımcısı Lütfü Tansı,  İlçe Jandarma Komutanı J.ASB.Kd.Bçvş. Sabahattin Aktaş, İlçe Emniyet Müdürlüğü Komiser Yardımcısı Haydar Işık,  İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ayşin Kurban, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç ve İlçe Tarım ve Orman Müdürü Murat Dilek ve denetim ekipleri eşlik etti.


Tüm dünyayı etkisi altına alan salgınla etkin mücadele kapsamında İçişleri Bakanlığı genelgesi ile tüm Türkiye’de “SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN” mottosu ile eş zamanlı olarak yapılan kontrol ve denetimler kapsamında İlçemizde bulunan iş yerleri ile Sakarya Şehirlerarası Otobüs Terminalinde denetimlere katılan Kaymakamımız, otobüs, taksi, işyerlerinde denetimde bulundu ve  esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelerek maske, mesafe ve hijyen kurallarının önemine değindi.

KURALLARA UYMAYANA CEZA

Sakarya Şehirlerarası Otobüs Terminalinde hizmet veren işletmeleri de ziyaret eden Kaymakamımız, tedbirlere dikkat çekerek esnaflara hayırlı ve bol kazançlar temennisinde de bulundu.

Kaymakam Dınkırcı, denetimlerdeki amacımızın vatandaşlarımıza rehberlik etmek, onları bilgilendirmek ve bu konudaki farkındalığı biraz daha üst seviyeye çıkarmak olduğunu da belirterek maske, mesafe ve temizliğin önemini örneklerle açıkladı. Kurallara uymayanlar hakkında da yasal mevzuat hükümleri çerçevesinde gerekli işlemlerin de kamu sağlığı açısından tesis edileceğini de ifade etti. 

dav
dav
sdr
sdr
sdr
sdr
dav
dav
dav
dav
dav

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın