İslam düşmanı saldırıya karşı ilçemizde tepki!

İsveç’te Kur’an-ı Kerim’e yönelik yapılan saldırının ardından, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın “Kur’an Dostları! Haydi sabah namazına!” etkinliği kapsamında Türkiye genelindeki tüm camilerde olduğu gibi ilçemizde de sabah namazında camilerde Fetih Suresi okundu ve dualar edildi. Arifiye Merkez camii’nde Kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’e yapılan saldırı ve hakarete karşı kıyama duran cemaat dua ederek […]

 İslam düşmanı saldırıya karşı ilçemizde tepki!

22.01.2023 - 13:21

Güncelleme : 22.01.2023 - 17:39

İsveç’te Kur’an-ı Kerim’e yönelik yapılan saldırının ardından, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın “Kur’an Dostları! Haydi sabah namazına!” etkinliği kapsamında Türkiye genelindeki tüm camilerde olduğu gibi ilçemizde de sabah namazında camilerde Fetih Suresi okundu ve dualar edildi.

Arifiye Merkez camii’nde Kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’e yapılan saldırı ve hakarete karşı kıyama duran cemaat dua ederek Kur’an-ı Kerim’e yapılan saldırı ve hakarete karşı tepki gösterdiler.

İslama karşı kin ve nefret kusan şer odaklarına karşı tüm Türkiye ve Arifiye Sabah Namazında Camilerde Buluştu…

İlçemiz Merkez Camii’nde ki programa İlçe Müftümüz Mükerrem Cüre’de bizzat katılarak okunan Kur’an’ı Kerim’in duasını yaptı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın