KARATENİN KALBİ ARİFİYE’DE ATTI

Mardin Derik Kaymakamı iken 4 yıl önce haince Şehit edilen Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk anısına Arifiye ilçesinde düzenlenen Arifiye ,Akyazı ve Sapanca ilçelerinden yaklaşık 98 sporcunun mücadele ettiği Karate Kata turnuvası Pandemi kuralları çerçevesinde Sosyal Mesafe ve Maske kurallarına uygun olarak tamamlandı. Müsabakalar Mink, Yıldız, Genç, Büyük ve Veteranlar Kategorisinde sporcuların katılımı ile yapıldı. Müsabakaya […]

 KARATENİN KALBİ ARİFİYE’DE ATTI

16.11.2020 - 10:56

Güncelleme : 18.11.2020 - 11:36

Mardin Derik Kaymakamı iken 4 yıl önce haince Şehit edilen Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk anısına Arifiye ilçesinde düzenlenen Arifiye ,Akyazı ve Sapanca ilçelerinden yaklaşık 98 sporcunun mücadele ettiği Karate Kata turnuvası Pandemi kuralları çerçevesinde Sosyal Mesafe ve Maske kurallarına uygun olarak tamamlandı.

Müsabakalar Mink, Yıldız, Genç, Büyük ve Veteranlar Kategorisinde sporcuların katılımı ile yapıldı.

Müsabakaya Arifiye Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba, Türkiye Karate Federasyonu Başkan vekili Meydan Kobaş, Şehit Kaymakamımızın Babası Asım Safitürk, Arifiye İlçe Jandarma Komutanı Sabahattin Aktaş, Ak Parti Arifiye İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Yeşilyurt, Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Ayhan Yıldırım, Emre Erdem , Sakarya Judo İl temsilcisi Bayram Akdemir, Tekwondo il Antrenörü Davut Cengiz ve Boks Antrenörü Ferhat Akburak katılarak dereceye giren sporculara madalyalarını takdim ettiler.

Turnuvaya Arifiye Ayyıldız Gençlik ve Spor Kulübü ev sahipliği yaparken Kulüp Antrenörü Tayfun Kobaş gelen protokol ve misafirleri ile tek tek ilgilendi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın