Karavan Fest Sona Erdi, Teşekkür Ziyaretleri İhmal Edilmedi

Sapanca, Türkiye’nin en kapsamlı Karavan Festivali’ne ev sahipliği yaptı. Ses getiren organizasyon sonrası destek verenlere teşekkür ziyaretleri de ihmal edilmedi.   Türkiye’nin en büyük karavan festivali olan ve Sapanca Kırkpınar’da gerçekleşen AL-KO Karavan Fest sona erdi.  Kamp ve Karavan Festivali organizatörü Zafer Balkaya, Sakarya kamp karavan derneği başkanı Osman gündüz dolgun, Organizasyon ekibi Yusuf cihan […]

 Karavan Fest Sona Erdi, Teşekkür Ziyaretleri İhmal Edilmedi

30.05.2022 - 19:20

Güncelleme : 30.05.2022 - 19:20

Sapanca, Türkiye’nin en kapsamlı Karavan Festivali’ne ev sahipliği yaptı. Ses getiren organizasyon sonrası destek verenlere teşekkür ziyaretleri de ihmal edilmedi.  

Türkiye’nin en büyük karavan festivali olan ve Sapanca Kırkpınar’da gerçekleşen AL-KO Karavan Fest sona erdi.  Kamp ve Karavan Festivali organizatörü Zafer Balkaya, Sakarya kamp karavan derneği başkanı Osman gündüz dolgun, Organizasyon ekibi Yusuf cihan süslü ve Cüneyt süslü; SUBÜ Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oğuz Türkay, Sapanca İlce Emniyet Müdürü Aslı Gül İlhan, Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Sapanca Belediye Başkan Yardımcısı Fahri Arkan’ı ziyaret ederek festivale verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

Büyük Hedefler

 Ziyaret kapsamında ilerleyen dönemlerde gerçekleştirilecek plan ve projeler hakkında da bilgilendirmelerde bulunuldu. Ziyaret sonrası açıklama yapan organizasyon sahibi Zafer Balkaya; ‘’Sapanca’yı turizmin odak noktası haline getirecek tüm projeleri hayata geçirmek için canla başla çalışıyoruz. Sapanca turizmi için bundan sonraki hedefimiz devlet başkanlarının katılımı ile uluslararası bir zirvenin sapanca da gerçekleşmesi’’ ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın