Kaymakam DINKIRCI ,Sadıka Sabancı Devlet Hastanesini Ziyaret Etti

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Sadıka Sabancı Devlet Hastanesini ziyaret ederek, poliklinik ve yataklı tedavi bölümlerinde ki hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Ziyarette Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’ya; Arifiye Belediye Başkanı Sayın İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutanı Sebahattin Aktaş, İlçe Emniyet Müdürü Cihat Kayaer, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ayşin Kurban, Sadıka Sabancı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. […]

 Kaymakam DINKIRCI ,Sadıka Sabancı Devlet Hastanesini Ziyaret Etti

19.10.2022 - 13:44

Güncelleme : 19.10.2022 - 13:44

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Sadıka Sabancı Devlet Hastanesini ziyaret ederek, poliklinik ve yataklı tedavi bölümlerinde ki hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Ziyarette Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’ya; Arifiye Belediye Başkanı Sayın İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutanı Sebahattin Aktaş, İlçe Emniyet Müdürü Cihat Kayaer, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ayşin Kurban, Sadıka Sabancı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Vahap Uğurlu, Başhekim Yardımcısı Dr. Kubilay Elhan, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Yücel Solak, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Arzu Aksakal ile Müdür Muavini Orhan Çubuk’da eşlik etti.

İlçemizdeki Sadıka Sabancı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Vahap Uğurlu’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alan Kaymakam Bekir Dınkırcı; Sağlık hizmetlerinin daha iyi seviyede sürdürülmesi ve hizmet kalitesinin artırılmasına yönelik her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade ederek, yenilenen ve ek hizmet binası yapılan 105 yataklı Sadıka Sabancı Devlet Hastanesi ilçemizde sağlık hizmetlerinin sunumunun çeşidi ve niteliği açısından büyük ilerleme kaydedileceğini söyledi. Hastanenin vatandaşlara en iyi şekilde hizmet etmesi gerektiğini belirterek ayrıca eksik olan birimlerin bir an önce tamamlanmasıyla birlikte kamu hizmet standartlarının artması yönündeki çalışmaların hassasiyetle takip edilmesini ifade etti.

Kaymakam Dınkırıc,Hastanenin hayırlı uğurlu olması temennisi ile yapımında emek, katkı ve desteği geçenlere teşekkür ederek, hastane çalışanlarına başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın