Kaymakam DINKIRCI, Şehitlerimizin Kabirlerini Ziyaret Etti.

İlçe Kaymakamımız Bekir DINKIRCI, Arifiye Neviye Kabristanlığında bulunan  Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk, Şehit Jan. Atğm. Erdoğan Yeni,  Jan. Er Hamza Budak, Şehit Jan. Er Fatih Kara, Şehit Komd. Er Barış Kaplan, Şehit Piyade Er Mustafa Turul’un kabirlerini tek tek ziyaret ederek, şehitlerimiz için dua etti.  Kabristan ziyareti esnasında ve akabinde Kaymakamımız Bekir DINKIRCI, ulaşabildiği […]

 Kaymakam DINKIRCI, Şehitlerimizin Kabirlerini Ziyaret Etti.

29.12.2022 - 20:42

Güncelleme : 29.12.2022 - 20:42

İlçe Kaymakamımız Bekir DINKIRCI, Arifiye Neviye Kabristanlığında bulunan  Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk, Şehit Jan. Atğm. Erdoğan Yeni,  Jan. Er Hamza Budak, Şehit Jan. Er Fatih Kara, Şehit Komd. Er Barış Kaplan, Şehit Piyade Er Mustafa Turul’un kabirlerini tek tek ziyaret ederek, şehitlerimiz için dua etti. 

Kabristan ziyareti esnasında ve akabinde Kaymakamımız Bekir DINKIRCI, ulaşabildiği şehit yakınlarını telefonla arayarak bir istekleri olup olmadığını her daim emirlerinde olduğunu söyledi.

Şehit ailelerimizin bizlere Şehitlerimizin kutsal emanetleri olduğunu, vatanımızın bekası için canlarını feda eden Şehitlerimize Allah’tan rahmet dileyerek Şehit ve Gazi ailelerimizin her zaman yanlarında olduklarını bu vesile ile tüm Şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden Gazilerimizi rahmet ve minnetle andıklarını ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın