Kaymakam DINKIRCI’dan Mevlid Kandili Mesajı…

Arifiye İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’nın yayınladığı Mevlid Kandili tebrik mesajı… Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed(S.A.V)’in dünyaya teşriflerinin yıl dönümü olan Mevlid Kandili’ni, bir kez daha birlik ve beraberlik duyguları içinde idrak etmenin mutluluğuna erişmiş bulunmaktayız.   Peygamber efendimiz, iyilik ve güzelliğin müjdecisi olmuş, yeryüzünde güzel ahlakın, adalet ve faziletin timsali olmuş, barışın huzurun, hayır ve esenliğin yeryüzünde […]

 Kaymakam DINKIRCI’dan Mevlid Kandili Mesajı…

28.10.2020 - 12:02

Güncelleme : 28.10.2020 - 12:02

Arifiye İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’nın yayınladığı Mevlid Kandili tebrik mesajı…

Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed(S.A.V)’in dünyaya teşriflerinin yıl dönümü olan Mevlid Kandili’ni, bir kez daha birlik ve beraberlik duyguları içinde idrak etmenin mutluluğuna erişmiş bulunmaktayız.  
Peygamber efendimiz, iyilik ve güzelliğin müjdecisi olmuş, yeryüzünde güzel ahlakın, adalet ve faziletin timsali olmuş, barışın huzurun, hayır ve esenliğin yeryüzünde tesis edilmesini sağlamıştır. 
Mevlid Kandili, Peygamberimizin yaşayışını, hadis-i şeriflerini yeniden hatırlamak için bir fırsat, İslam’ı müjdeleyen rahmet elçisi sevgili Peygamberimizin, engin hoşgörüsünü, merhametini, güzel ahlakını, yol gösterici öğütlerini anlama ve bu anlayışla yenilenme zamanıdır.
Bu vesileyle, çok değerli Arifiye’li hemşehrilerimin Mevlid Kandilini kutluyor, bütün insanlığın kardeşlik, merhamet, hoşgörü, barış, karşılıklı sevgi ve saygıda buluşmasına vesile olmasını temenni ediyor, ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın