KAYMAKAM VE BAŞKAN BİRLİKTE ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİLER

Arifiye İlçe Kaymakamımız Adem Yazıcı ve Belediye Başkanımız İsamil Karakullukçu 1993 yılında Van İlinde şehit düşen Jan.Komd.Atğm. Erdoğan Yeni’nin babası Mehmet Ali Yeni ve ailesine, 1987 yılında Çorum İlinde şehit düşen Polis Memuru Ersan Kaya’nın kızı Nur Ağırman’a ve ailesine ziyaretlerde bulundular. Kaymakamımız ziyaretlerinde; Şehit ailelerimizin bizlere şehitlerimizin kutsal emanetleri olduğunu bu vatanın bekası için, […]

 KAYMAKAM VE BAŞKAN BİRLİKTE ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİLER

07.03.2017 - 13:11

Güncelleme : 07.03.2017 - 13:11

Arifiye İlçe Kaymakamımız Adem Yazıcı ve Belediye Başkanımız İsamil Karakullukçu 1993 yılında Van İlinde şehit düşen Jan.Komd.Atğm. Erdoğan Yeni’nin babası Mehmet Ali Yeni ve ailesine, 1987 yılında Çorum İlinde şehit düşen Polis Memuru Ersan Kaya’nın kızı Nur Ağırman’a ve ailesine ziyaretlerde bulundular.

Kaymakamımız ziyaretlerinde; Şehit ailelerimizin bizlere şehitlerimizin kutsal emanetleri olduğunu bu vatanın bekası için, bu vatanın ilelebet yaşaması için canlarını feda eden şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet dileyerek, şehit ve gazi ailelerimizin her zaman yanlarında olduklarını dile getirdiler.

Şehit ailelerimizde yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın