Kemaliye,Kumbaşı Doğalgaz hattı altyapı çalışmaları başladı.

AGDAŞ öncülüğünde yürütülen çalışmada Erenler Çaybaşı Yeniköy Mahallesinden Gelecek Olan Doğalgaz Arifiye İlçesi Kemaliye,Kumbaşı Mahalleleri’nde doğalgaz hattı altyapı çalışmalarına başlandı. Ağdaş Ekipleri tarafından Cuma günü Kemaliye Mahallesi Sapağı ile Kumbaşı Mahallesi arasında yol kesme ve alt yapı çalışması gerçekleştirildi. ÇINARDİBİ – KIŞLAÇAY – BOĞAZKÖY’DE BU HATTAN YARARLANACAK MI? Ağdaş Öncülüğünde Kemaliye, Kumbaşı Hattı Alt yapı […]

 Kemaliye,Kumbaşı Doğalgaz hattı altyapı çalışmaları başladı.

30.05.2022 - 15:06

Güncelleme : 30.05.2022 - 15:06

AGDAŞ öncülüğünde yürütülen çalışmada Erenler Çaybaşı Yeniköy Mahallesinden Gelecek Olan Doğalgaz Arifiye İlçesi Kemaliye,Kumbaşı Mahalleleri’nde doğalgaz hattı altyapı çalışmalarına başlandı.

Ağdaş Ekipleri tarafından Cuma günü Kemaliye Mahallesi Sapağı ile Kumbaşı Mahallesi arasında yol kesme ve alt yapı çalışması gerçekleştirildi.

ÇINARDİBİ – KIŞLAÇAY – BOĞAZKÖY’DE BU HATTAN YARARLANACAK MI?

Ağdaş Öncülüğünde Kemaliye, Kumbaşı Hattı Alt yapı çalışmaları yapılırken Çınardibi ,  Kışlaçay Ve Boğazköy Mahalleri için şuan için bir çalışma olmadığı ağdaş tarafından bildirildi..

Ayrıca Kemaliye Mahallesi Uzun zamandır bekledikleri ve bugün başlatılan doğalgaz çalışmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri AGDAŞ ekibine teşekkür ettiler.

kislacay.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın