Kılıç Ailesinin en mutlu günü

Budaklar Mahallesi esnaflarından Halil Kılıç’ın torunları, Bahadır Kılıç’ın oğulları Ahmet Yusuf ve Beyazıt Kılıç delikanlılığa adım attılar. Kılıç Ailesinin evlerinin bahçesinde düzenlenen sünnet cemiyetine kalabalık davetli topluluğu katıldı. Budaklar Mahallesinde uzun yıllardır esnaflık yapan Bahadır Kılıç ve  İlgili Haber SAÜ Mezuniyetine Sayılı Günler Kaldı Kadriye Kılıç evlatlarının ilk mürüvvetinde büyük heyecan yaşarken,  misafirleriyle yakından ilgilendiler. […]

 Kılıç Ailesinin en mutlu günü

29.07.2022 - 19:34

Güncelleme : 29.07.2022 - 19:34

Budaklar Mahallesi esnaflarından Halil Kılıç’ın torunları, Bahadır Kılıç’ın oğulları Ahmet Yusuf ve Beyazıt Kılıç delikanlılığa adım attılar.

Kılıç Ailesinin evlerinin bahçesinde düzenlenen sünnet cemiyetine kalabalık davetli topluluğu katıldı.

Budaklar Mahallesinde uzun yıllardır esnaflık yapan Bahadır Kılıç ve 

Kadriye Kılıç evlatlarının ilk mürüvvetinde büyük heyecan yaşarken,  misafirleriyle yakından ilgilendiler.

Adapazarı ilçesindeki vatandaşların en mutlu günlerinde yanında olmaya özen gösteren  Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu da sünnet cemiyetine katılarak Kılıç Ailesinin mutluluğunu ve sevincini paylaştı.

Budaklar ve çevre mahallelerde oturan vatandaşların tüp, su ve kömür gibi temel ihtiyaçlarını evlerine servis yaparak hizmet veren Halil Kılıç ve oğlu Bahadır Kılıç cemiyetlerine katılan tüm sevenlerine teşekkür ettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın