Kışlaçay Mahallesin’de 2 Ay Sonra Yine Vaka …

Nuruosmaniye, Karaçam , Alifuatpaşa şimdide Kışlaçay Mahallesinde 1 evde vaka görüldü! Hepimizin malumları üzere Pandemi nedeniyle günlük hayatımızı olumsuz etkilemekte, Esnaflarımız ciddi sıkıntılar yaşamakta, Eğitim öğretim faaliyetlerini de uzaktan yürütülmek zorunda kalmaktayız .Hayatımızı olumsuz etkileyen bu pandemi sürecinde, alınan tedbirleri İlimiz genelinde hafifletebilmek, sadece kolluk birimlerinin ve kamu kurumlarının denetim ve çalışmalarıyla mümkün değildir. Pandemi […]

 Kışlaçay Mahallesin’de 2 Ay Sonra Yine Vaka …

27.02.2021 - 16:31

Güncelleme : 27.02.2021 - 16:31

Nuruosmaniye, Karaçam , Alifuatpaşa şimdide Kışlaçay Mahallesinde 1 evde vaka görüldü!

Hepimizin malumları üzere Pandemi nedeniyle günlük hayatımızı olumsuz etkilemekte, Esnaflarımız ciddi sıkıntılar yaşamakta, Eğitim öğretim faaliyetlerini de uzaktan yürütülmek zorunda kalmaktayız .Hayatımızı olumsuz etkileyen bu pandemi sürecinde, alınan tedbirleri İlimiz genelinde hafifletebilmek, sadece kolluk birimlerinin ve kamu kurumlarının denetim ve çalışmalarıyla mümkün değildir. Pandemi ile mücadelede etkili sonuçlara ulaşabilmek ve normalleşme adımlarını atabilmek için Vatandaşlarımızın da yardımı gerekmektadir. Hep birlikte  El birliği ile Vaka sayılarını düşürerek İlimiz, ilçemiz ve Mahallemizde de normalleşme adımlarının atılacağı duruma getirmek için  Büyük bir seferberlik ruhu içerisinde çalışmalıyız.

Kışlaçay Mahallesi’nde yaşayan bir vatandaşımızın koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından.Harekete geçen yetkililer koronavirüs  testi pozitif bilgisini paylaştı.

Arifiye ilçesine bağlı Kışlaçay Mahallesi’nde vatandaşımız koronavirüs şüphesiyle hastaneye gidip test yaptırmış, yapılan testlerin ardından koronavirüse yakalandığı tespit edilmişti.

Yetkililerin filyasyon çalışması başlattığı o hanede 1 kişide koronavirüs tespit edildi. Hanesinde tedavisine başlanmış olup, sağlık durumları iyi durumda olduğu bildirildi.

MUHTAR ALDEMİR ; LÜTFEN”SAĞLIĞINIZ İÇİN MASKE TAKIN”

Koronavirüs’ün Mahallelerimizde Artmasa İle Birlikte Virüs’ün Yayıldığı Bugünlerde Lütfen  Kendini, aileni ve sevdiklerini koru!

Kışlaçay Mahallesi Muhtarı Cemal Aldemir ; Vatandaşlarımızın Dikkatine Kahvehanelerde Lütfen “Sağlık için maske takın” “Maske takmayı unutmayalım, takmayanları uyaralım”,Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyalım“Önce kendimizi, sonra sevdiklerimizi koruyalım”dedi.

Zafer Omay/ kislacay.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın