Kışlaçay’da İkinci Kısa Film Belgeseli

Arifiye’nin Kışlaçay Mahallesinde  ‘Göç Ve Göçmenliği’ Konu Alan İkinci Kısa  Film Belgeseli  Çekimi Gerçekleşecek.. Burhan Akyüz’ün Çekeceği Bu Belgesel’de Gerçek Yaşanmış Olaylar  Ve Yaşanmış Hatırlarla İlgili Belgesel olacağı dile getirildi. İlgili Haber ‘Toplum sağlığı için risk yansıtan görüntüler artıyor’ Kışlaçay Mahallesin’de bir ailenin yaşanmış hikayelerinden esinlenecek olan belgesel’in araştırması için Kışlaçay Mahallesine gelen akyüz Kışlaçay […]

 Kışlaçay’da İkinci Kısa Film Belgeseli

21.01.2019 - 13:31

Güncelleme : 21.01.2019 - 13:31

Arifiye’nin Kışlaçay Mahallesinde  ‘Göç Ve Göçmenliği’ Konu Alan İkinci Kısa  Film Belgeseli  Çekimi Gerçekleşecek..

Burhan Akyüz’ün Çekeceği Bu Belgesel’de Gerçek Yaşanmış Olaylar  Ve Yaşanmış Hatırlarla İlgili Belgesel olacağı dile getirildi.

Kışlaçay Mahallesin’de bir ailenin yaşanmış hikayelerinden esinlenecek olan belgesel’in araştırması için Kışlaçay Mahallesine gelen akyüz Kışlaçay Mahallesini çok beğendiğini ve Artvin’li biri olarak kendi memleketimden bir mahallede çekim yapacağımın gururunu yaşıyorum dedi.

Ayrıca Belgesel’de Gürcü yöresel yemeklerinin yapılışı ve mahallemizden görüntüler ile yaşanmış bir aile hikayesi kısa film belgesi çekimi gerçekleşecektir.

Yer Aradığını Belirten Akyüz Kışlaçay Medya Ve Zafer Omay’ın Sayesinde Sakarya nın Arifiye İlçesi Kışlaçay Mahallesini Çok Beğendiğini Ve Çekimlerin haftaya başlanacağı belirtti.

kislacay.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın