Kızılay’dan Nur Gülşan’a Tam Destek

14 Mayıs’ta yapılacak Milletvekili Genel Seçimleri için aday adayı olan Kızılay Adapazarı Şubesi Başkanı Nur Gülşan’a Kızılay Sakarya İl Başkanlığı tarafından veda programı düzenlendi. Sakarya bölgesindeki Kızılay Şube Başkanları, Temsilcileri, Kadın Kolları ve Genç Kızılay gönüllülerinin katıldığı programda Kızılay Ailesine sağladığı özverili katkılar nedeniyle Nur Gülşan’a Teşekkür Plaketi verildi. Kızılay Sakarya İl Başkanı Cevdet Koç […]

 Kızılay’dan Nur Gülşan’a Tam Destek

17.03.2023 - 16:52

Güncelleme : 17.03.2023 - 16:52

14 Mayıs’ta yapılacak Milletvekili Genel Seçimleri için aday adayı olan Kızılay Adapazarı Şubesi Başkanı Nur Gülşan’a Kızılay Sakarya İl Başkanlığı tarafından veda programı düzenlendi.

Sakarya bölgesindeki Kızılay Şube Başkanları, Temsilcileri, Kadın Kolları ve Genç Kızılay gönüllülerinin katıldığı programda Kızılay Ailesine sağladığı özverili katkılar nedeniyle Nur Gülşan’a Teşekkür Plaketi verildi.

Kızılay Sakarya İl Başkanı Cevdet Koç tüm Kızılay Ailesinin duygularını ifade eden Teşekkür Plaketini Milletvekili Aday Adayı Nur Gülşan’a takdim ederken, çıktığı bu hizmet yolunda Kızılay Ailesinin her zaman yanında olduğunu belirtti.

Milletvekili Aday adaylığı başvurusunun ardından aynı gece düzenlenen programda duygulu anlar yaşanırken, AK Parti 28. Dönem Milletvekili Aday Adayı Nur Gülşan, Kızılay Adapazarı Şube Başkanlığı görevi sırasında kendisine her zaman destek veren Kızılay Ailesinin tüm üyelerine çok teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın