Levent Bayri’nın Baba Acısı!..

Yeni Sakarya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni S. Levent Bayri, Türk Kadınlar Birliği Sakarya Şubesi Basın Sözcüsü, emekli Polis Şule Bayri ve Polisi Memuru Bülent Bayri’nin değerli babası, Behice Bayri’nin kıymetli eşi emekli Polis Memuru İlhan Bayri vefat etti. Bir süre hastanede tedavi gören ve tedavisi Karaman Mahallesi’nde ki evinde devam eden 3 çocuk babası 82 […]

 Levent Bayri’nın Baba Acısı!..

19.07.2021 - 10:58

Güncelleme : 19.07.2021 - 19:03

Yeni Sakarya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni S. Levent Bayri, Türk Kadınlar Birliği Sakarya Şubesi Basın Sözcüsü, emekli Polis Şule Bayri ve Polisi Memuru Bülent Bayri’nin değerli babası, Behice Bayri’nin kıymetli eşi emekli Polis Memuru İlhan Bayri vefat etti.

Bir süre hastanede tedavi gören ve tedavisi Karaman Mahallesi’nde ki evinde devam eden 3 çocuk babası 82 yaşındaki İlhan Bayri’nın vefat haberi, başta aile fertleri olmak üzere, Basın ve emniyet camiasıbda büyük üzüntü ile karşılandı. Merhumun cenazesi, 19 Temmuz 2021 Pazartesi (Arefe Günü) Merkez Köprübaşı Mahallesi Camii’nde Öğlen Namazı’na müteakip kılınacak cenaze namazının ardından köy mezarlığına defn edilecek. 

arifiyehaber.net Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı diler…

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın