LGS’de Başarı gösteren öğrencilere hediyelerini verdiler

Ülkemizde Millî Eğitim Bakanlığı tarafından 2017-2018 eğitim öğretim yılı ile uygulanmaya başlanan ve her yıl yapılan ilköğretimden ortaöğretime geçiş sınavı sistemi LGS’de ilçemizde başarı elde eden öğrenciler ödüllendirildi. Ak Parti Arifiye İlçe teşkilatı ilçemizde LGS sınavından başarı gösteren öğrencileri evlerinde ziyaret ederek hediye verdi. Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş, İlçe Kadın Kolları Başkanı […]

 LGS’de Başarı gösteren öğrencilere hediyelerini verdiler

14.09.2021 - 12:42

Güncelleme : 14.09.2021 - 12:42

Ülkemizde Millî Eğitim Bakanlığı tarafından 2017-2018 eğitim öğretim yılı ile uygulanmaya başlanan ve her yıl yapılan ilköğretimden ortaöğretime geçiş sınavı sistemi LGS’de ilçemizde başarı elde eden öğrenciler ödüllendirildi.

Ak Parti Arifiye İlçe teşkilatı ilçemizde LGS sınavından başarı gösteren öğrencileri evlerinde ziyaret ederek hediye verdi.

Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş, İlçe Kadın Kolları Başkanı Serap Yıldız ve Kadın kolları Yerel yönetimler başkanı Arzu Atasert ile birlikte öğrencileri evlerinde ziyaret eden Ak Parti ilçe yöneticileri gösterdikleri başarıdan dolayı öğrencileri tebrik ederek eğitim hayatında başarı dilediler.

Ak parti İlçe Başkanı Adnan Akbaş;”LGS de ilçemizde başarı gösteren öğrencilerimizi tebrik edip, hediyelerini takdim ettik.Öğrencilerimize hayat boyu başarılar diliyorum.’dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın