Market deposunda yangın

Serdivan İlçesinde bulunan bir marketin deposunda yangın çıktı. Çok sayıda ekip sevk edildi. Edinilen bilgilere göre; Yangın, Serdivan’da bulunan bir marketin yan tarafında bulunan bir depoda meydana geldi. Olay yerine itfaiyenin yanı sıra AGDAŞ ve SEDAŞ ekipleri de sevk edilirken polis çevrede güvenlik önlemi alıyor. Sakarya’nın Serdivan ilçesinde bir süpermarkete ait depoda yangın çıktı. Çok […]

 Market deposunda yangın

24.08.2020 - 10:16

Güncelleme : 24.08.2020 - 11:38

Serdivan İlçesinde bulunan bir marketin deposunda yangın çıktı. Çok sayıda ekip sevk edildi.

Edinilen bilgilere göre; Yangın, Serdivan’da bulunan bir marketin yan tarafında bulunan bir depoda meydana geldi. Olay yerine itfaiyenin yanı sıra AGDAŞ ve SEDAŞ ekipleri de sevk edilirken polis çevrede güvenlik önlemi alıyor.

Sakarya’nın Serdivan ilçesinde bir süpermarkete ait depoda yangın çıktı. Çok sayıda itfaiye ekibi, alevlerin yükseldiği ve siyah dumanların gökyüzünü kapladığı yangını söndürmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Yangın Sabah saatlerinde Serdivan ilçesinde bulunan bir süpermarkete ait depoda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, depoda bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın hızla yayılarak büyüdü. Alevleri kendi çabalarıyla söndürmeyen depo yetkilileri durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Siyah dumanların gökyüzünü kapladığı yangında itfaiye ekipleri söndürme çalışmalarını sürdürüyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın