MEB Maarif Müfettişleri Sakarya’da

Millî Eğitim Bakanlığı Maarif Müfettişleri, Sakarya’da  yaptıkları çalışma programında ilimiz genelindeki eğitim kurumlarını ziyaret ederek uzaktan eğitim çalışmaları ile salgın sürecindeki üretime yönelik çalışmaları yerinde incelediler. İl Millî Eğitim Müdürlüğüne bağlı 16 ilçedeki eğitim kurumları ve okulları ziyaret eden Kamer Özdemir Başkanlığındaki Maarif Müfettişleri heyeti, okulların bir an önce eğitim-öğretime başlaması  noktasında yürütülen çalışmalara da […]

 MEB Maarif Müfettişleri Sakarya’da

21.08.2020 - 11:54

Güncelleme : 21.08.2020 - 11:54

Millî Eğitim Bakanlığı Maarif Müfettişleri, Sakarya’da  yaptıkları çalışma programında ilimiz genelindeki eğitim kurumlarını ziyaret ederek uzaktan eğitim çalışmaları ile salgın sürecindeki üretime yönelik çalışmaları yerinde incelediler.

İl Millî Eğitim Müdürlüğüne bağlı 16 ilçedeki eğitim kurumları ve okulları ziyaret eden Kamer Özdemir Başkanlığındaki Maarif Müfettişleri heyeti, okulların bir an önce eğitim-öğretime başlaması  noktasında yürütülen çalışmalara da rehberlik ederek katkı sundular.

MEB Maarif Müfettişlerinin ilimizdeki çalışmalarına zaman zaman eşlik eden İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Millî Eğitim Bakanlığının tüm yönetim kadrolarıyla ülkemizin salgın sürecinden bir an önce kurtulması ve çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde yeniden okullarına kavuşabilmesi için yoğun bir çalışma içinde olduğunu ifade ederek ilimizi ziyaret eden Maarif Müfettişlerine bu yönde yürütülen çalışmalar hakkında ayrıntılı bilgiler verdi. Durmuş, çalışmalar sırasındaki samimiyetleri ve ilimize verdikleri enerji nedeniyle Maarif Müfettişlerine eğitim camiası adına teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın