Memleket Hareketi yollara düşüyor

Cumhuriyet Halk Partisinden  2018 Türkiye Cumhurbaşkanlığı seçimin de Cumhurbaşkanı Adayı gösterilen Muharrem İnce başlatacağını açıkladığı ‘Memleket Hareketi ‘için 4 Eylül’de yollara düşüyor. Muharrem İnce sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda; ‘Memleket Hareketi 4 Eylül Cuma Günü saat 10.00’da Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’ndan yola çıkacak. Bu uzun yolculuğun ilk adımına bütün yol arkadaşlarımızı maske, mesafe ve hijyen […]

 Memleket Hareketi yollara düşüyor

31.08.2020 - 16:14

Güncelleme : 31.08.2020 - 16:14

Cumhuriyet Halk Partisinden  2018 Türkiye Cumhurbaşkanlığı seçimin de Cumhurbaşkanı Adayı gösterilen Muharrem İnce başlatacağını açıkladığı ‘Memleket Hareketi ‘için 4 Eylül’de yollara düşüyor.

Muharrem İnce sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda;

‘Memleket Hareketi 4 Eylül Cuma Günü saat 10.00’da Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’ndan yola çıkacak. Bu uzun yolculuğun ilk adımına bütün yol arkadaşlarımızı maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymak koşuluyla bekliyoruz. Memleket Hareketi Türkiye’nin Bereketi.

Ekim Eylülden, Kasım Ekimden daha iyi olacak, Türkiye uçacaktı. Türkiye ekonomisi 2. çeyrekte %9,9 küçüldü. Bir zamanlar 12 bin dolar olan kişi başı gelir şimdi 9 bin dolara geriledi. Her aile 90 bin lira fakirleşti. Bunun hesabını sormak için yollara düşüyoruz. ‘ dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın