MHP Arifiye İlçe Başkanı Şekerli’den 15 Temmuz Mesajı

MHP Arifiye İlçe Başkanı Ferid Şekerli’nin “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” dolayısı ile yayınladığı mesajı” Milli iradenin güç kazandığı, demokrasinin çok daha sağlam ve sağlıklı bir yapıya kavuştuğu, gizli kalmış gerçekleri gösteren şanlı gece 15 Temmuz, sadece bir darbe girişimi değil Türkiye Cumhuriyeti’nin unutulmaz bir dönüm noktasıdır. Çünkü 15 Temmuz birliğimize kasteden hainlere […]

 MHP Arifiye İlçe Başkanı Şekerli’den 15 Temmuz Mesajı

15.07.2021 - 11:39

Güncelleme : 15.07.2021 - 11:39

MHP Arifiye İlçe Başkanı Ferid Şekerli’nin “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” dolayısı ile yayınladığı mesajı”

Milli iradenin güç kazandığı, demokrasinin çok daha sağlam ve sağlıklı bir yapıya kavuştuğu, gizli kalmış gerçekleri gösteren şanlı gece 15 Temmuz, sadece bir darbe girişimi değil Türkiye Cumhuriyeti’nin unutulmaz bir dönüm noktasıdır. Çünkü 15 Temmuz birliğimize kasteden hainlere karşı, milletimizin cesareti ve Genel başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyin stratejik zekası, Sayın Cumhurbaşkanımızın dik duruşu ile kazandığımız en dirayetli direniş zaferidir.

Türkiye Cumhuriyeti’ni bölme, parçalama hatta yok etme planlarının gerçeğe dönüşmesi için atılan bir adım olan bu gece; düpedüz bir esaret girişimidir. Askeri tankların Türk milletinin üstüne sürülmesi, meclisimizin bombalanması ve namluların sivillere ölüm kusması, beyhude tuzaklar kuran hainlerin cennet vatanımızın yerle bir olması adına göstermiş olduğu bu cüretkar pusu asla kabul görmeyecek bir eylem olmuştur.
derinden merbutiyet göstererek, milli bekamız
Yüreklerinde tutuşan cesaret ve inançla meydana koşuşan ve siyasi tarihimizin en kanlı darbe teşebbüsüne karşı canlarını feda eden ölümsüz kahramanlarınızı rahmetle anıyor, gazilerimize hayırlı ve uzun ömürler diliyorum. 15 Temmuz’un aziz milletimizin uzun ve ulu yolculuğunda en önemli zafer sayfalarında yer almasını ve şanlı Türk milletinin göstermiş olduğu milli birlik ve kahramanlık destanının yıldönümünü tüm içtenliğimle kutluyorum.

Saygıdeğer rahmetli Başbuğ Alparslan Türkeş’in “Türkiye’nin yükselişi ithal fikirle olmaz. Hiç bir yabancı, Türkün menfaatlerini Türk Milletinin kendisi kadar düşünemez.” cümlesini korumak ve sürdürmek adına 15 Temmuz gecesinde yapılan hainliği unutmayacağımıza yemin ediyor, demokrasiyi tüm dünyaya kanıtlamış olmanın haklı gururunu tüm içtenliğimle yaşıyorum.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın