MHP Arifiye İlçe Kongresi gerçekleşti

Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye İlçe kongresi bugün Arifiye Akran Kafe’de kongre öncesinde alınan pandemi tedbirleri sonrası yoğun katılım ile gerçekleşti. MHP Arifiye İlçe Kongresine MHP Grup Başkan Vekili Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu,MHP İl ve İlçe yöneticileri,Siyasi Partilerden Yöneticiler,STK temsilcileri ve […]

 MHP Arifiye İlçe Kongresi gerçekleşti

22.08.2020 - 13:26

Güncelleme : 22.08.2020 - 19:10

Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye İlçe kongresi bugün Arifiye Akran Kafe’de kongre öncesinde alınan pandemi tedbirleri sonrası yoğun katılım ile gerçekleşti.

MHP Arifiye İlçe Kongresine MHP Grup Başkan Vekili Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu,MHP İl ve İlçe yöneticileri,Siyasi Partilerden Yöneticiler,STK temsilcileri ve partililer katıldı.

MHP Arifiye İlçe kongresine Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’da katılarak hayırlı olsun temennisinde bulundu.

MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili M.Levend Bülbül’ün divan başkanlığı seçilmesi ile başlayan kongrede saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından ve yapılan konuşmalar sonrasında seçime geçildi.

Tek listenin katıldığı seçimde yapılan oylama sonrası mevcut ilçe Başkanı Ferid Şekerli yeniden başkanlığa seçildi.

MHP ARİFİYE İLÇE YENİ YÖNETİM LİSTESİ

MHP Arifiye İlçenin Yeni Yönetim listesi

MHP Arifiye İlçe İl Delegeleri Listesi

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın