MHP Arifiye İlçeden Başkan Karakullukçu’ya ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye İlçe Teşkilatı Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu ziyaret etti. MHP Arifiye İlçe Başkanı Ferid Şekerli ,Belediye Meclis üyesi Emrah Yılmaz, MHP Kadın Kolları Başkanı Nebahat Öztürk,MHP İlçe sekreteri Canan Öztürk ve İlçe Başkan vekili Rıdvan Eyigün ile Başkan Karakullukçu’yu makamında ziyaret derek, ilçemiz hakkında istişarelerde bulundular. Ziyarette Başkan Yardımcısı Lütfü Tansı […]

 MHP Arifiye İlçeden Başkan Karakullukçu’ya ziyaret

21.04.2021 - 1:35

Güncelleme : 21.04.2021 - 17:59

Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye İlçe Teşkilatı Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu ziyaret etti.

MHP Arifiye İlçe Başkanı Ferid Şekerli ,Belediye Meclis üyesi Emrah Yılmaz, MHP Kadın Kolları Başkanı Nebahat Öztürk,MHP İlçe sekreteri Canan Öztürk ve İlçe Başkan vekili Rıdvan Eyigün ile Başkan Karakullukçu’yu makamında ziyaret derek, ilçemiz hakkında istişarelerde bulundular.

Ziyarette Başkan Yardımcısı Lütfü Tansı da hazır bulundu.

Misafirlerine Belediyenin çalışmaları ve devam eden projeler hakkında bilgi veren Başkan Karakullukçu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; ”MHP İlçe Başkanımız Sayın Ferid Şekerli ve değerli Yönetim Kurulu üyelerinin nazik ziyareti bizleri ziyadesiyle memnun etti. Geçtiğimiz yıl, İlimizin nüfusu en fazla artan ikinci ilçesi olduk. Bunda, Belediye olarak hayata geçirdiğimiz 3194 Sayılı İmar Yasasının 18’nci madde uygulamalarının çok büyük rolü var. Bu uygulamalar sayesinde, planlı imar alanları oluşturup, sağlık alanları, sosyal tesisler, eğitim alanları, spor alanları, yollar, park alanları gibi sosyal donatı alanlarını planlayıp, hızlı bir şekilde bu alanları oluşturduğumuz için ilçemizde geçtiğimiz yıllarda birçok yatırım hayata geçti. Tren Garımız, Otogarımız, Okullarımız, Sosyal Tesislerimiz, Kültür Merkezimiz, Spor Tesislerimiz ile modern siteler ile iş merkezleri hep bu çalışmaların ürünü. İlçemizde bulunan sivil toplum kuruluşları, kurum ve kuruluşlar ile vatandaşlarımızdan aldığımız talepleri harmanlıyor, öncelikli projelerimizi belirliyor ve hayata geçiriyoruz. Bu şekilde görev yaptığımız süre içerisinde, Arifiye çok ciddi bir gelişme sürecine girerek İlimizin yıldızı parlayan ilçelerinden oldu.

Tüm bu çalışma ve projeler, elbirliği ile çalışmanın ürünü. Bundan sonra da değerli katkılarınızı ve desteklerinizi bekliyoruz. Sayın; Ferid Şekerli ve değerli çalışma arkadaşlarının nazik ziyareti için çok çok teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın