MHP Arifiye’de ziyaret turu gerçekleştirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye İlçe teşkliatı ilçe de bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. KAYMAKAM DINKIRCI’YA ZİYARET Milliyetçi Harekat Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ferit Şekerli ve İlçe Teşkilatı Üyeleri, Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’ya nezaket ziyaretinde bulundular. Kaymakam Dınkırıcı ile bir süre sohbet eden İlçe Başkanı Ferit Şekerli, İlçe Teşkilatı Üyelerini tanıttı. İlgili Haber Arifiye Ülkü Ocakları Hatıra Ormanına […]

 MHP Arifiye’de ziyaret turu gerçekleştirdi.

27.10.2020 - 13:16

Güncelleme : 27.10.2020 - 13:16

Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye İlçe teşkliatı ilçe de bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

KAYMAKAM DINKIRCI’YA ZİYARET

dav

Milliyetçi Harekat Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ferit Şekerli ve İlçe Teşkilatı Üyeleri, Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’ya nezaket ziyaretinde bulundular.
Kaymakam Dınkırıcı ile bir süre sohbet eden İlçe Başkanı Ferit Şekerli, İlçe Teşkilatı Üyelerini tanıttı.

sdr


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Dınkırcı, İlçe Başkanı Sayın Ferit Şekerli ve İlçe Teşkilat Üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

BAŞKAN KARAKULUKÇU’YA ZİYARET

Milliyetçi Harekat Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ferit Şekerli ve İlçe Teşkilatı Üyeleri, Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’ya da nezaket ziyaretinde bulundular.

Başkan Karakullukçu, Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ferid Şekerli ve yönetimine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

KAMU KURUMLARINA ZİYARETLER

MHP Arifiye İlçe teşkilat Başkan Ferit Şekerli bey, Belediye Meclis Üyesi Emrah Yılmaz,Arifiye ilçe kadın kolları başkanı, Sayın Nebahat Öztürk ve Yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte, Arifiye İlçe Jandarma Komutanı Sayın Selahattin Aktaş,

Arifiye İlçe Emniyet Müdürü Taner Tuncer,

Arifiye Muhtarlar derneği başkanı Yusuf Yavuz ve yönetimini ziyaret ettiler.

İLÇE ESNAF ZİYARETİ

MHP İlçe yönetimi İlçemiz esnaflarından Hakan Yazıcıyı’da ilçe teşkilatı olarak ziyaret ettiler.

Ziyaretlerde karşılıklı memnuniyet duyguları ifade edilirken Misafirperverliği ve sıcak sohbeti için ayrıca teşekkür edildi..

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın