MHP İl Başkanı Akar, “Işıklarımız hiç sönmeyecek”

MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Anayasa Mahkemesi üyesi Engin Yıldırım’ın ‘’ışıklar yanıyor’’ tweetine tepki göstererek açıklamada bulundu. “DEMOKRASİ DIŞI” İl Başkanı Akar açıklamasında, “Yargıçlar vermiş oldukları kararlarla konuşur, gerekçeleri üzerinden tartışılır. Ne yazık ki demokrasi dışı ve milli egemenlik düşmanı yapıları çağrıştıran paylaşımıyla,AYM üyesi olan malum kişi hukukçuluğunu bitirmiş, ferasetini tartışılır hale getirmiştir. […]

 MHP İl Başkanı Akar, “Işıklarımız hiç sönmeyecek”

15.10.2020 - 18:23

Güncelleme : 15.10.2020 - 18:23

MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Anayasa Mahkemesi üyesi Engin Yıldırım’ın ‘’ışıklar yanıyor’’ tweetine tepki göstererek açıklamada bulundu.

“DEMOKRASİ DIŞI”

İl Başkanı Akar açıklamasında, “Yargıçlar vermiş oldukları kararlarla konuşur, gerekçeleri üzerinden tartışılır. Ne yazık ki demokrasi dışı ve milli egemenlik düşmanı yapıları çağrıştıran paylaşımıyla,AYM üyesi olan malum kişi hukukçuluğunu bitirmiş, ferasetini tartışılır hale getirmiştir.

“GÖLGE OLUŞTURUYOR”

Vermiş oldukları kararlarla toplum ve devlet hayatına yön veren bir makam olan AYM’nin malum üyesi yaptığı paylaşımla, subliminal mesajlara meyleden vaziyette olduğu izlenimi vererek boşluğa düşmüş, zihnen iflas çukuruna yuvarlanmıştır. Bu saatten sonra ilgili paylaşım sahibinin AYM üyeliğinin devamı, bulunduğu kurum başta olmak üzere tüm Yargı erki üzerinde gölge oluşturacak, haksız ithamların doğmasına yol açacaktır.

“GÜVENİMİZ TAM”

Bu itibarla Türk Yargısının Türk Milletinin adaletle yönetim ve yaşam ihtiyacına verdiği hizmete güvenimiz tam olmakla birlikte Milliyetçi Ülkücü Hareket olarak Türk Yargısı ve Türk Milleti için ışıklarımız hiç sönmeyecektir” dedi.  

sakaryahalk.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın