‘Milletçe başımız sağolsun’

Sakarya Gazeteciler Birliği (SGB) Başkanı Zeki Aydıntepe, Suriye’nin İdlib Kenti’nde yaşanan ve 33 askerimizin şehit olduğu saldırıyı şiddetle ve nefretle lanetlediklerini belirterek, “Milletçe başımız sağolsun” dedi. SGB Başkanı Aydıntepe, şehit askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar dilediği açıklamasında şunları belirtti; “Kahraman askerimiz İdlib’de, rejimin himayesinde yuvalanan terör örgütlerine karşı sınırlarımızı güven altına alırken, mazlum […]

 ‘Milletçe başımız sağolsun’

28.02.2020 - 12:54

Güncelleme : 28.02.2020 - 12:54

Sakarya Gazeteciler Birliği (SGB) Başkanı Zeki Aydıntepe, Suriye’nin İdlib Kenti’nde yaşanan ve 33 askerimizin şehit olduğu saldırıyı şiddetle ve nefretle lanetlediklerini belirterek, “Milletçe başımız sağolsun” dedi.

SGB Başkanı Aydıntepe, şehit askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar dilediği açıklamasında şunları belirtti; “Kahraman askerimiz İdlib’de, rejimin himayesinde yuvalanan terör örgütlerine karşı sınırlarımızı güven altına alırken, mazlum bölge halkını da korumak gibi kutsal bir vazife yerine getirmektedir.  Alçakça saldırılarla Türkiye’yi sindirmek isteyenler bunu asla başaramayacaklardır. Dün olduğu gibi, bugün de devletimizin ve milletimizin kararlı duruşuyla hainlerin planları bozulacaktır. Cenab-ı Allah vatanımız uğruna verilen bu mücadelede şanlı ordumuzu ve Mehmetçiğimizi muzaffer eylesin.  Bu uğurda göğsünü siper ederek şehit düşen her bir Mehmetçiğimizin hesabı elbette sorulacaktır.  Ne yaparlarsa yapsınlar, bizi yolumuzdan döndüremeyeceklerdir. Milletçe başımız sağ olsun. Unutulmasın ki Mehmetçik bir ölür, bin dirilir. Tüm yaralı askerlerimize Cenab-ı Allah’tan acil şifalar dilerken, her zaman milletimizin, ordumuzun yanında olduğumuzun bilinmesini isteriz”.

sakaryahalk.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın