Milletvekili Atabek’ten Arifiye çıkarması

Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek bugün Arifiye İlçemizde bir dizi ziyaretler geçekleştirdi. Milletvekili Atabek AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Serap Yıldız ile birlikte Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu makamında ziyaret ettiler. Belediye Binası girişinde Belediye Meclis üyelerince kapıda karşılanan Milletvekili Atabek,Başkan İsmail Karakullukçu ile makamında bir süre […]

 Milletvekili Atabek’ten Arifiye çıkarması

07.06.2021 - 19:54

Güncelleme : 08.06.2021 - 15:34

Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek bugün Arifiye İlçemizde bir dizi ziyaretler geçekleştirdi.

Milletvekili Atabek AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Serap Yıldız ile birlikte Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu makamında ziyaret ettiler.

Belediye Binası girişinde Belediye Meclis üyelerince kapıda karşılanan Milletvekili Atabek,Başkan İsmail Karakullukçu ile makamında bir süre sohbet etti.

Ziyarette, Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş,  Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Başkan Yardımcıları Lütfü Tansı, Adnan Ağırman, Tamer Ziya Köse, Osman Oğuz Özer, Belediye Meclis Üyeleri Veysel Ünlü, Mehmet Ayvaz, Serap Yıldız, Cesim Çelik ve Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Cin hazır bulundu.

Milletvekili Atabek İlçe Teşkilatını ziyaret ederek Ak parti İlçe Yöneticileri ve partililer ile bir araya geldi.

MAHALLE ZİYARETLERİ

Milletvekili Atabek,Belediye Başkanı İsmail Karakullukcu, Ak Parti İlçe Başkanı Adnan Akbaş ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Serap Yıldız ile birlikte Ahmediye ve Çaybaşı Fuadiye Mahallelerimizde de vatandaşlar ile bir araya gelerek sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Çaybaşı Fuadiye Mahallesi ziyaretine Ak Parti İl Kadın Kolları başkanı Yasemin Turan’da katıldı…

Yapılan ziyaretlerde vatandaşlar sıkıntılarını dile getirirken,Başkan İsmail Karakullukçu ve Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundular.

Milletvekili Atabek Ahmediye Mahalle Muhtarı Nedim Yılmazer ve Çaybaşı Fuadiye Mahalle Muhtarı Ayhan İnan’a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın