Milletvekili Atabek’ten Arifiye’de yoğun tempo

Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek bugün Arifiye İlçemizde bir dizi ziyaretler geçekleştirdi.Milletvekili Atabek İlçe Teşkilatını ziyaret ederek Ak parti İlçe Yöneticileri ve partililer ile bir araya geldi. Milletvekili Atabek AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş,İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Serap Yıldız ile birlikte Belediye Başkanı İsmail […]

 Milletvekili Atabek’ten Arifiye’de yoğun tempo

22.07.2022 - 11:26

Güncelleme : 22.07.2022 - 11:26

Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek bugün Arifiye İlçemizde bir dizi ziyaretler geçekleştirdi.Milletvekili Atabek İlçe Teşkilatını ziyaret ederek Ak parti İlçe Yöneticileri ve partililer ile bir araya geldi.

Milletvekili Atabek AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş,İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Serap Yıldız ile birlikte Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu makamında ziyaret ettiler.AK Parti Sakarya Milletvekili Atabek, mesaide olan belediye personelini de ziyaret ederek kısa bir süre sohbet etti.

AK Parti Arifiye İlçe Başkanlığının düzenlemiş olduğu istişare toplantısına katılan Milletvekili Atabek ilçemizdeki bayanlarla biraraya gelerek vatandaşlarımızın talepte bulunduğu istek, öneri ve şikayetlerini dinledi.

Milletvekili Atabek ilçemizde bulunan SUBÜ Ziraat Fakültesini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Milletvekili Atabek, Arifbey Mahallesi esnafıyla biraraya gelerek ilçemizde esnaf ziyaretleri de gerçekleştirdi.

Ak Parti Mahalle Başkanları ile de bir araya gelen Milletvekili Atabek istişarelerde bulundu.

Milletvekili Atabek,Belediye Başkanı İsmail Karakullukcu, Ak Parti İlçe Başkanı Adnan Akbaş İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Serap Yıldız ve gençlik Kolları Teşkilatı ile birlikte Kemaliye Mahallelerimizde de vatandaşlar ile bir araya gelerek sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Yapılan ziyaretlerde vatandaşlar sıkıntılarını dile getirirken,Başkan İsmail Karakullukçu ve Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundular.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın