Minikler hafta sonu film gösterimlerinde buluşacak

Büyükşehir Şubat kültür sanat etkinlikleri hafta sonu 2 ayrı animasyon filmi ile devam edecek. Cumartesi günü Karlar Ülkesi, Pazar günü ise Uçaklar isimli filmler saat 15.00’da AKM’de minik sinemaseverlerle buluşacak. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Şubat kültür sanat etkinlikleri hafta sonu gerçekleştirilecek sinema gösterimleriyle devam edecek. 4 Şubat Cumartesi günü ‘Karlar Ülkesi’ ve 5 Şubat Pazar günü […]

 Minikler hafta sonu film gösterimlerinde buluşacak

03.02.2023 - 18:01

Güncelleme : 03.02.2023 - 18:01

Büyükşehir Şubat kültür sanat etkinlikleri hafta sonu 2 ayrı animasyon filmi ile devam edecek. Cumartesi günü Karlar Ülkesi, Pazar günü ise Uçaklar isimli filmler saat 15.00’da AKM’de minik sinemaseverlerle buluşacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Şubat kültür sanat etkinlikleri hafta sonu gerçekleştirilecek sinema gösterimleriyle devam edecek. 4 Şubat Cumartesi günü ‘Karlar Ülkesi’ ve 5 Şubat Pazar günü ‘Uçaklar’ isimli animasyon filmi AKM’de sinemaseverlerle buluşacak. Her iki film gösterimi de saat 15.00’da başlayacak. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, hafta sonu iki ayrı animasyon film gösterimi AKM’de minik sinemaseverleri bekliyor olacak. Tüm çocuklarımız ve aileleri davetlidir” ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın