“Misafirliklere ara verelim”

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda koronavirüsle mücadele konusunda bir kez daha uyardı. BİR KEZ DAHA UYARDI Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda koronavirüsle mücadele konusunda Sakaryalıları bir kez daha uyardı. Misafirliklere ara verilmesi konusunda uyarılarda bulunan Vali Kaldırım, şu ifadelere yer verdi, “Salgınla mücadelede […]

 “Misafirliklere ara verelim”

03.11.2020 - 21:27

Güncelleme : 03.11.2020 - 21:27

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda koronavirüsle mücadele konusunda bir kez daha uyardı.

BİR KEZ DAHA UYARDI

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda koronavirüsle mücadele konusunda Sakaryalıları bir kez daha uyardı. Misafirliklere ara verilmesi konusunda uyarılarda bulunan Vali Kaldırım, şu ifadelere yer verdi, “Salgınla mücadelede tüm kurumlarımız fedakarca 7/24 görev yapıyor. Her bir vatandaşımızın desteğine hiç olmadığı kadar ihtiyacımız var. Maske takalım. Temizlik, mesafeye uyalım. Kalabalıktan uzak duralım. Misafirliklere ara verelim. Zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayalım…” 

sakaryahalk.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın