Çelik,”Çirkin açıklamayı reddediyoruz ve kınıyoruz”

AK Parti MKYK ve MYK üyesi – Parti Sözcüsü Ömer Çelik’ten Sakarya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu’nun yaptığı konuşmayla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Ömer Çelik yaptığı paylaşımda; ”Üniversitelerimizle ve gençlerimizle gurur duyuyoruz. Onlara dönük her türlü çirkin açıklamayı reddediyoruz ve kınıyoruz. Ülkemiz için yaptığımız çalışmalar her alandaki gençlerimize çok daha […]

 Çelik,”Çirkin açıklamayı reddediyoruz ve kınıyoruz”

17.12.2020 - 14:15

Güncelleme : 17.12.2020 - 15:11

AK Parti MKYK ve MYK üyesi – Parti Sözcüsü Ömer Çelik’ten Sakarya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu’nun yaptığı konuşmayla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Ömer Çelik yaptığı paylaşımda;

”Üniversitelerimizle ve gençlerimizle gurur duyuyoruz. Onlara dönük her türlü çirkin açıklamayı reddediyoruz ve kınıyoruz. Ülkemiz için yaptığımız çalışmalar her alandaki gençlerimize çok daha güçlü bir Türkiye bırakmak içindir. Türkiye’nin geleceği tüm gençlerimize emanettir.

Cumhurbaşkanımız, üniversitelerimize ve gençlerimize verdiği değeri her vesileyle vurgulamaktadır. Üniversitelerimize ve gençlerimize dönük her türlü çirkin söz yakışıksızdır ve kınanmalıdır. Üniversitelerimiz ve gençlerimiz en kıymetli değerlerimiz içinde yer almaktadır.

Bu vesileyle üniversitelerimizdeki gençlerimize, onları büyük bir fedakarlıkla geleceğe hazırlayan anne babalarına, tüm üniversite hocalarımıza ve çalışanlarına içtenlikte sevgilerimizi, selamlarımızı ve saygılarımızı iletiyoruz. ” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın