Muhtar Odabaş,Yazdığı Dilekçenin Cevabına Çok Şaşırdı..

Arifiye İlçesi Boğazköy Mahallesi Muhtarı Ayhan Ömer Odabaş Sakarya Valiligine Yazdığı  Dilekçenin Cevabına Çok Şaşırdı.. DİLEKÇE İşte Sakarya Valiliğine Verilen O Dilekçe.. İlgili Haber BAPUN AİLESİNİN ACI GÜNÜ!.. Arifiye İlçesi Boğazköy Mahallesi Muhtarıyım.İsmim Ömer Odabaş Köyümdeki okul taşımalı sisteme geçeli beri çocuklarımız Geyve İlçesi Nuruosmaniye Köyündeki Süleyman GülsümOdabaş ilköğretim okuluna gitmektedirler. Ancak köyümüz ile okul […]

 Muhtar Odabaş,Yazdığı  Dilekçenin Cevabına Çok Şaşırdı..

24.12.2020 - 15:52

Güncelleme : 24.12.2020 - 16:07

Arifiye İlçesi Boğazköy Mahallesi Muhtarı Ayhan Ömer Odabaş Sakarya Valiligine Yazdığı  Dilekçenin Cevabına Çok Şaşırdı..

DİLEKÇE

İşte Sakarya Valiliğine Verilen O Dilekçe..

Arifiye İlçesi Boğazköy Mahallesi Muhtarıyım.İsmim Ömer Odabaş Köyümdeki okul taşımalı sisteme geçeli beri çocuklarımız Geyve İlçesi Nuruosmaniye Köyündeki Süleyman GülsümOdabaş ilköğretim okuluna gitmektedirler.

Ancak köyümüz ile okul arasındaki yolun Doğançay HES 2 Boğazköy tesisleri ile Doğançay İlkokulu arasındaki yolun yaklaşık bir km’lik kesiminde ”yağışlı kış aylarında sık sık heyelan ve taş düşmesi olmakta ve zaman zaman yol kapanmaktadır” Gerek çocuklarımız ve gerekse köylü komşularımız ulaşımı bu yol üzerinden sağlanmaktadır.Ancak yoldaki heyelan çocuklarımızın ve bizim can güvenliğimizi tehlikeye atmaktadır.

Yol Sakarya Büyükşehir Belediyesinin yetki ve sorumluluğu altındadır.Bahsedilen can güvenliği riskine karşı gerekli çalışmaların yapılması acil ve önemlidir.

Bu konuda dilekçemizin bir üst yazı ile Büyükşehir Belediyesine iletilmesini saygılarımla arz ederim.28/10/2020

VERİLEN CEVAP

Boğazköy Mahallesi Muhtarı Ayhan Ömer Odabaş Verdiğim dilekçenin cevabını aldım çok şaşırdım.

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI 

DAĞITIM YERLERİNE ÖMER ODABAŞ

İlgili yazı ekinde belirtilen Arifiye İlçemiz Boğazköy Mahallesi Muhtarının dilekçesine konu olan talep ; Daire Başkanlığımız tarafınfan incelenmiştir.

Söz konunu bölgede yapılan incelemeler sonucu her hangi bir yatay-düşey trafik işareti eksikliğine rastlanılmamıştır.Başkanlığımız yapım,bakım ve onarım sorumluluk ağındaki bahse konu yol için alternatif güzergah arayışları çalışmalarına başlanmıştır.

Bilgilerinize arz / rica ederim. 26/11/2020

CEVABA ŞAŞIRDI

Odabaş Verdiğim dilekçenin cevabı yukarıdaki gibi aldım çok şaşırdım dilekçede kayan bölgedeki taşlardan bahsettim cevapta tabelaları kontrol ettik eksik yok bilgisi verildi güzergah çalışması biraz Umut verici ama Demirköprü Doğançay okul önüne kadar Geyve sınırı diyorlar.Kasis talep ediyoruz Uygun görülmüyor merkezde kasis olmayan cadde yok dedi…

Zafer Omay/kislacaymedya.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın