MÜSİAD Sakarya’dan Genel Kurul

Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi 20. Olağan Genel Kurulu Toplantısını 6 Ocak 2023 Cuma günü saat: 15.00’da MÜSİAD Sakarya hizmet binasında gerçekleştirecek. Konuyla ilgili açıklama yapan MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu; “MÜSİAD, bu ülkenin yapısına, kültürüne ve dokusuna uyan; azimli, kararlı ve çalışkan bir iş adamları derneğidir. Bizler ilimizin ve ülkemizin […]

 MÜSİAD Sakarya’dan Genel Kurul

05.01.2023 - 18:12

Güncelleme : 07.01.2023 - 18:18

Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi 20. Olağan Genel Kurulu Toplantısını 6 Ocak 2023 Cuma günü saat: 15.00’da MÜSİAD Sakarya hizmet binasında gerçekleştirecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu;

“MÜSİAD, bu ülkenin yapısına, kültürüne ve dokusuna uyan; azimli, kararlı ve çalışkan bir iş adamları derneğidir. Bizler ilimizin ve ülkemizin ekonomik, sosyal ve kültürel yönden kalkınması için var gücümüzle çalışıyoruz ve bu doğrultuda çalışmalarımıza yön vermekteyiz. Bizler adına bayram havasında olan genel kurulumuzun hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah’tan temenni ediyorum.” cümlelerine yer verdi.

6 Ocak 2023 Cuma günü MÜSİAD Sakarya hizmet binasında gerçekleştirilecek MÜSİAD Sakarya Şubesi 20. Olağan Genel Kuruluna MÜSİAD üyelerinin yanı sıra ilimizin protokolünün, iş dünyasının ve MÜSİAD dostlarının katılması bekleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın