Myfi İle Sakarya’da İnternet Sorunu Kalmıyor

Sakarya’da uzun yıllardır altyapı sorunu yaşayan kullanıcılar için özel çözümler üreten Myfi, artık ADSL ve Uzay Net hizmetlerine de başladı. Myfi, uygun fiyatla limitsiz ADSL paketlerinin satış sürecine resmen başlıyor. ADSL VE VDSL SATIŞLARI BAŞLADI Sakarya’nın internet markası Myfi, hizmet kalitesini yenilemeye devam ediyor. Yeni paketleri ve çalışmalarına ek olarak farklı alanlarda internet hizmeti sunmaya […]

 Myfi İle Sakarya’da İnternet Sorunu Kalmıyor

03.12.2020 - 17:44

Güncelleme : 03.12.2020 - 17:44


Sakarya’da uzun yıllardır altyapı sorunu yaşayan kullanıcılar için özel çözümler üreten Myfi, artık ADSL ve Uzay Net hizmetlerine de başladı. Myfi, uygun fiyatla limitsiz ADSL paketlerinin satış sürecine resmen başlıyor.

ADSL VE VDSL SATIŞLARI BAŞLADI
Sakarya’nın internet markası Myfi, hizmet kalitesini yenilemeye devam ediyor. Yeni paketleri ve çalışmalarına ek olarak farklı alanlarda internet hizmeti sunmaya da devam eden Myfi, artık müşterilerine ADSL, VDSL ve  uydu interneti hizmeti de sunacak. Myfi markası altında hizmet verilmeye başlanan ADSL paketleri uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor. Ayda 65 TL’den başlayan fiyatlarla limitsiz ADSL paketleri satan Myfi, bu paketlerinde de kota ve taahhüt şartı koşmadan kullanıcıların özgür internet deneyimini destekliyor.


ALTYAPI SORUNUNA ÇÖZÜM: MYFİ
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Myfi Networks Kurucu İbrahim Arabul, Sakarya’nın markası olan Myfi’nin artık ADSL ve VDSL paketler ile tüm Türkiye’ye açıldığını ifade ederek, “Myfi olarak uzun yıllardır Sakarya’nın internet sorununun çözümü noktasında çalışmalar yürütüyoruz. Altyapı sorunundan dolayı internet alamayan binlerce kullanıcımıza, Air Fiber teknolojisi ile internet götürdük. İnsanların çevrimiçi kalması ve internetle olan bağlılıkların kopmaması için Myfi olarak üzerimize düşenleri yapmaya devam edeceğiz. Artık altyapı sorununu çözen Air Fiber teknolojisinin yanında bir internet servis sağlayıcısı olarak ADSL, VDSL ve Uzay Net çözümlerimizi de sunmaya başladık” dedi.
ADSL’DE TAAHHÜT VE KOTA YOK
Myfi’nin ADSL ve VDSL modem ile internet hizmeti vermesi konusunda yasal izinlerinin alındığını kaydeden Arabul, “Biz Myfi olarak tüm insanların internete ulaşması konusunda misyon edinmiş bir firmayız. Özellikle pandemi döneminde, internet erişimi ve çevrimiçi ağlarda yer almanın önemini bir kez daha gördük. Bu kapsamda ADSL paketlerimizin satış sürecinde vatandaşlarımızdan taahhüt istemiyor ve kota uygulamasına tabi tutmuyoruz. Myfi’nin ADSL ve VDSL ile Uzay Net paketleri hayırlı olsun” diye konuştu.

UYDU İNTERNETİ NEDİR?
Doğrudan uydu üzerinden yüksek hızda, iki yönlü internet bağlantısı sağlayabilen bir servistir. Kolay kurulabilen küçük uydu anteni ile herhangi bir karasal kablo ya da 4,5G bağlantısı olmadan doğrudan uydu üzerinden internet sağlar. Uydu interneti dünya telekomünikasyon devlerinden Eutelstat/Skylogic’in bir hizmeti olup, Sakarya’da bu hizmetin yetkili kuruluşu Myfi’dir.
MYFİ HAKKINDA
AKK’siz ve altapısız internet imkanı sunan Myfi, ADSL, VDSL ve Uzay İnterneti ile şirketlere yüksek upload çözümleri, simetrik internet paketleri ve Metro Ethernet hizmetleri veriyor. Myfi ayrıca kullanıcılarına belli bir kotayı aştıklarında internetin kesilmesi gibi seçenekler sunmuyor ve özgür internet sağlıyor. Sakarya’da altyapısız internetin adresi Myfi’de ayda 65 TL’den başlayan fiyatlarla Sabit ücret ve  taahhütsüz abone olmak için 0264 440 00 00 numaralı telefondan ve www.myfi.com.tr adresinden bilgi almak mümkü

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın