O bu ödülü hak etti

Adamedia tarafından gerçekleşen ‘Sultan’s Of The Awards’ Ödül Gecesi’nde “Yılın En İyi Gayrimenkul Uzmanı” seçilen Fırtına Emlak ve İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı genç iş insanı Gökhan İn; çevresine adeta “O bu ödülü hak etti” dedirtti. Bir çok tanınmış isim katıldı Birçok stk’da yöneticilik görevlerinde bulunan Sakarya’nın tanınmış ve önde gelen emlakçılarından Fırtına Emlak ve İnşaat […]

 O bu ödülü hak etti

12.12.2022 - 17:24

Güncelleme : 12.12.2022 - 17:24

Adamedia tarafından gerçekleşen ‘Sultan’s Of The Awards’ Ödül Gecesi’nde “Yılın En İyi Gayrimenkul Uzmanı” seçilen Fırtına Emlak ve İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı genç iş insanı Gökhan İn; çevresine adeta “O bu ödülü hak etti” dedirtti.

Bir çok tanınmış isim katıldı

Birçok stk’da yöneticilik görevlerinde bulunan Sakarya’nın tanınmış ve önde gelen emlakçılarından Fırtına Emlak ve İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan İn; geçtiğimiz günlerde Selma Yücel ve Şennur Düzkaya tarafından Arifiye İlçesi Altın Güneş Garden Park’ta düzenlenen ‘Sultan’s Of The Awards Ödül Gecesi’nde “Yılın En İyi Gayrimenkul Uzmanı” seçildi. Aynı zamanda Sakarya Emlak Komisyoncuları ve Danışmanları Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyesi, Arifiye Esnaf Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu üyesi, Fırtına Emlak ve İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı olan Gökhan İn’i bu özel görkemli gecede dostları yalnız bırakmazken, paylaştığı sosyal medya hesaplarında yoğun tebrik yağmuruna tutuldu. Geceye; medya, iş, siyaset, sanat, spor, sağlık, eğitim, ekonomi ve stk camiasından birçok tanınmış isim katıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın