Ödüllü İngilizce Kahoot Bilgi Yarışmasında yarıştılar.

Prof. Dr. Osman Öztürk İmam Hatip Ortaokulunda 5. Sınıf (Hazırlıkları) İngilizce becerilerini tiyatro gösterileri, İngilizce İlahi ve Hadis Okuma etkinlikleri ile sergileyerek sonrasında Kahoot Bilgi Yarışması ile yarıştılar. Dereceye girenlere ödülleri Okul müdürü Mehmet Gürcan Keskin, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Kemal Bey ve Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu tarafından takdim edildi. Velilerin yoğun katılım […]

 Ödüllü İngilizce Kahoot Bilgi Yarışmasında yarıştılar.

02.03.2023 - 17:26

Güncelleme : 02.03.2023 - 17:26

Prof. Dr. Osman Öztürk İmam Hatip Ortaokulunda 5. Sınıf (Hazırlıkları) İngilizce becerilerini tiyatro gösterileri, İngilizce İlahi ve Hadis Okuma etkinlikleri ile sergileyerek sonrasında Kahoot Bilgi Yarışması ile yarıştılar.

Dereceye girenlere ödülleri Okul müdürü Mehmet Gürcan Keskin, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Kemal Bey ve Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu tarafından takdim edildi.

Velilerin yoğun katılım sağladığı programda öğrenciler keyifli vakit geçirdiler. İngilizce Öğretmenleri Özkan Ataseven ve Ayşegül Arsin etkinliğin kalıcı İngilizce öğretimi için gerekli olduğunu belirtti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın