Öğrencileri Yalnız Bırakmadılar

Gençlik Spor İl Müdürlüğüne bağlı nöbetçi yurt olan Ayşe Hümeyra Ökten Yurt Müdürlüğü öğrencileri İl Müftüsü ve Gençlik Spor İl Müdürü ile iftar açtı. Pandemi sürecinden dolayı evlerinden uzakta  ramazanı ayını geçirmek zorunda olan yabancı öğrenciler ve staj için Sakarya’da kalan öğrenciler sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun, her masada iki öğrenci olacak şekilde oturma […]

 Öğrencileri Yalnız Bırakmadılar

16.04.2021 - 18:17

Güncelleme : 16.04.2021 - 18:17

Gençlik Spor İl Müdürlüğüne bağlı nöbetçi yurt olan Ayşe Hümeyra Ökten Yurt Müdürlüğü öğrencileri İl Müftüsü ve Gençlik Spor İl Müdürü ile iftar açtı.

Pandemi sürecinden dolayı evlerinden uzakta  ramazanı ayını geçirmek zorunda olan yabancı öğrenciler ve staj için Sakarya’da kalan öğrenciler sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun, her masada iki öğrenci olacak şekilde oturma planının düzenlendiği  yemekhanelerde öğrenci beslenme yardımlarını kullanarak iftar ve sahurlarını yapmaya devam ediyor. Ailelerinden uzakta iftar açmak zorunda kalan öğrencilerin kendilerini yalnız hissetmemeleri ve aile sıcaklığı vermek için öğrencilerle, İl Müftüsü Hasan Başiş ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy iftar yemeğinde bir araya geldi.

İftarını öğrencilerle birlikte yapan İl Müftüsü Hasan Başiş ve İl Müdürü Arif Özsoy , Ramazan ayının ülkemiz ve İslam alemi için hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak , Öğrencilerle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ettiler .
YORUMLAR
Bir Yorum Yapın