Ömer Akif Akyol’a Kuzuluk’ta doğum günü kutlaması

Arifiye İlçe sakinlerimizden TÜVASAŞ Eski Mali İşler Daire Başkanı Hikmet Akyol’un torunu Diş Hekimleri Emre ve Şeyma Aykol’un mahdumları Ömer Akif Akyol bu yılki doğum günü kutlamasını Kuzuluk Kaplıcalarında gerçekleştirdi. Dedesinin yanında hafta sonunu tatilini geçiren Ömer Akif Akyol birlikte ziyaret gerçekleştirdikleri Kuzuluk Kaplıca Evleri Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Taştan Ömer Akif Akyol’un doğum gününün […]

 Ömer Akif Akyol’a Kuzuluk’ta doğum günü kutlaması

15.02.2020 - 16:58

Güncelleme : 15.02.2020 - 20:54

Arifiye İlçe sakinlerimizden TÜVASAŞ Eski Mali İşler Daire Başkanı Hikmet Akyol’un torunu Diş Hekimleri Emre ve Şeyma Aykol’un mahdumları Ömer Akif Akyol bu yılki doğum günü kutlamasını Kuzuluk Kaplıcalarında gerçekleştirdi.

Dedesinin yanında hafta sonunu tatilini geçiren Ömer Akif Akyol birlikte ziyaret gerçekleştirdikleri Kuzuluk Kaplıca Evleri Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Taştan Ömer Akif Akyol’un doğum gününün bugün olduğunu öğrenince sürpriz mini kutlama programı gerçekleştirdi.

Doğum gününü Kuzuluk Kaplıca Evlerinde kutlamaktan mutlu olduğunu söyleyen Ömer Akif bu sürpriz kutlama için teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

 • Hikmet Akyol dedi ki:

  Sevgili Torunum Ömer Akif Akyol’un 7. Doğum yıldönümünü törenini tertip eden güzel insan Mehmet TAŞTAN Beye ve personeline şükranlarımı sunarım. HİKMET AKYOL

 • Mekiye dedi ki:

  Allah hayırlı uğurlu etsin
  Kuzuluk kutlama için seçilmiş en güzel mekan

 • Fatih dedi ki:

  Yeğenime dedesiyle birlikte sağlıklı mutlu huzurlu uzun ömürler dilirim.

 • Merve dedi ki:

  Canım yeğenim; Allah sağlıklı, hayırlı bir ömür versin, güzel kutlama için Kuzuluk Kaplıca tesislerine teşekkürlerimi sunarım.