Osman Öztürk İHO Uzaktan Eğitimde de Öğrencilerinin yanında

İlçemiz Prof. Dr. Osman Öztürk İmam Hatip Ortaokulu İngilizce öğretmeni Özkan ATASEVEN uzaktan eğitim süresince öğrencileri İngilizce pratik yapsın diye 7. sınıf öğrencilerine kelime kartları hediye etti. Bu projede öğrencilerin bu kartlar yoluyla, 250 cümle ve kelime ezberlemesi beklenmektedir. Öğretmenimiz bu kartları seslendirerek ses dosyalarını veli gruplarına attı. Mayıs ayına kadar her öğrencinin her kartı […]

 Osman Öztürk  İHO Uzaktan Eğitimde de Öğrencilerinin yanında

02.10.2020 - 22:24

Güncelleme : 02.10.2020 - 22:24

İlçemiz Prof. Dr. Osman Öztürk İmam Hatip Ortaokulu İngilizce öğretmeni Özkan ATASEVEN uzaktan eğitim süresince öğrencileri İngilizce pratik yapsın diye 7. sınıf öğrencilerine kelime kartları hediye etti.

Bu projede öğrencilerin bu kartlar yoluyla, 250 cümle ve kelime ezberlemesi beklenmektedir. Öğretmenimiz bu kartları seslendirerek ses dosyalarını veli gruplarına attı. Mayıs ayına kadar her öğrencinin her kartı ezberlemesi, ve kendi kartını yapması beklenmektedir. Öğrencilerimizin yaptığı kartlar Mayıs ayında kardeş okula yollanacaktır.

Proje e-twinning onayı aldı

Proje Prof. Dr. Osman Öztürk İmam Hatip Ortaokulu ve Şehit Piyade Üsteğmen Murat Hasırcıoğlu Ortaokulu (Kartepe) arasında yapılacak. Mayıs ayında öğrencilerin cümleleri ne kadar öğrendiğini ölçecek online Kahoot bilgisi yarışması da gerçekleşecek.

Bu projede öğrenciler KONUŞARAK, YAPARAK, YAŞAYARAK VE SEVEREK İngilizceyi öğrenecekler,.Proje sonunda ULUSAL KALİTE etiketi almak hedeflenmekte.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın