Otomotiv’de efsane geri dönüyor

Sakarya’da otomobil diyince akla gelen ilk isimlerden olan tanınmış İşadamı Mehmet Bülbül; Veliahdı Ahmet Bülbül’ü de yanına alarak, bünyesine kattığı sigorta şirketi ile sahalara geri döndü. BÜLBÜL: “Yerli otomobili Sakarya’da marka yapacağız” Sakarya’nın otomobil devi Bülbül Grup olarak Sakarya’da birçok kişi ve kurumu otomobil sahibi yapan, aynı zamanda Bülbül AS Şirketi ile bünyesinde inşaat ve […]

 Otomotiv’de efsane geri dönüyor

29.02.2020 - 16:55

Güncelleme : 29.02.2020 - 16:55

Sakarya’da otomobil diyince akla gelen ilk isimlerden olan tanınmış İşadamı Mehmet Bülbül; Veliahdı Ahmet Bülbül’ü de yanına alarak, bünyesine kattığı sigorta şirketi ile sahalara geri döndü.

BÜLBÜL: “Yerli otomobili Sakarya’da marka yapacağız”

Sakarya’nın otomobil devi Bülbül Grup olarak Sakarya’da birçok kişi ve kurumu otomobil sahibi yapan, aynı zamanda Bülbül AS Şirketi ile bünyesinde inşaat ve et & besicilik ile çalışmalarını sürdüren ünlü İşadamı Mehmet Bülbül; oğlu Ahmet Bülbül ile birlikte sigortacılık hizmetini de bünyesine kattı. Geçtiğimiz aylarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tanıttığı Yerli Otomobil’e de talip olduğunu ve Sakarya’nın tedarikçisi olmayı hedeflediklerini ifade eden Bülbül Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bülbül; Türkiye’de Yerli Otomobil, Sakarya’da tam bir marka olacağını ve Sakarya’da yerli otomobilsiz kişi kalmayacağını iddia etti. Bülbül AS ismi ile Orta Mahalle Ankara Caddesi üzerindeki çalışma ofisi ile Sigortacılık, İnşaat & Taahhüt, Et & Besicilik faaliyetlerini, oğlu Ahmet Bülbül ile sürdüren Mehmet Bülbül, önümüzdeki ay Yerli Otomobil öncesinde anlaşma yapacağı iki önemli otomobil markasıyla da, Sakarya’da çalışmalarını artırarak sürdürecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın