Poligonyum Resmi Açılışını Yapıyor

Sakarya’nın ilk ve tek atış poligonu Poligonyum, resmi açılışını yapıyor. CUMARTESİ GÜNÜSakarya’nın en büyük ve modern atış poligonu olan Poligonyum, resmi açılışını yapıyor. Bir süre öncekapılarını açan ve özel eğitmenler eşliğinde vatandaşlara atış deneyimini profesyonel ve güvenli birşekilde sunan Poligonyum, Cumartesi günü saat 14.00’te resmi açılışını da yapacak. Eski RejiSokağında bulunan Poligonyum’un resmi açılışına Sakarya’nın […]

 Poligonyum Resmi Açılışını Yapıyor

17.12.2021 - 19:50

Güncelleme : 17.12.2021 - 19:50

Sakarya’nın ilk ve tek atış poligonu Poligonyum, resmi açılışını yapıyor.

CUMARTESİ GÜNÜSakarya’nın en büyük ve modern atış poligonu olan Poligonyum, resmi açılışını yapıyor. Bir süre öncekapılarını açan ve özel eğitmenler eşliğinde vatandaşlara atış deneyimini profesyonel ve güvenli birşekilde sunan Poligonyum, Cumartesi günü saat 14.00’te resmi açılışını da yapacak.

Eski RejiSokağında bulunan Poligonyum’un resmi açılışına Sakarya’nın iş ve siyaset dünyasının önemliisimlerinin katılması bekleniyor.SAKARYA’NIN EN BÜYÜĞÜGeçtiğimiz aylarda hizmete giren Poligonyum, son teknoloji atış poligonu, tamamı eğitimli vesertifikalı eğitmenleri ve özel imkanları ile Sakaryalıların yeni adresi olmuştu. Atış tecrübesinitamamen güvenli ve rahat bir ortamda yapmanızı vaat eden Poligonyum’da ister kendi tabancanızisterseniz ise Poligonyum’un kendi ekipmanlarını kullanarak atış yapmanız mümkün.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın