Ramazan Öner Korona’ya yenildi.

İlçemiz Arifiye 1.Organize sanayide bulunan ART Giyim,NEST Çelik Yapı San. ve Tic. A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İnşaat Yüksek Mühendisi  Ramazan Öner salgın hastalığa yenilerek vefat etti. Merhum Ramazan Öner’in cenazesi Beylikdüzünde kılınan cenaze namazından sonra defnedildi. Merhum Öner,İstanbul’da özel bir hastanede tedavi görüyordu. İlgili Haber ‘Bugün tespit edilen 921 yeni hastamız var.’ […]

 Ramazan Öner Korona’ya yenildi.

06.12.2020 - 20:43

Güncelleme : 06.12.2020 - 20:43

İlçemiz Arifiye 1.Organize sanayide bulunan ART Giyim,NEST Çelik Yapı San. ve Tic. A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İnşaat Yüksek Mühendisi  Ramazan Öner salgın hastalığa yenilerek vefat etti.

Merhum Ramazan Öner’in cenazesi Beylikdüzünde kılınan cenaze namazından sonra defnedildi.

Merhum Öner,İstanbul’da özel bir hastanede tedavi görüyordu.

Merhum Öner’in vefatı çalışanlarında büyük üzüntüye sebep oldu.

RAMAZAN ÖNER

1964 Malatya doğumlu Ramazan Öner, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimini ve ardından University of Reading’de Construction Management yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Halen fiili olarak hissedarı ve kurucu ortağı olduğu Ataçelik Yapı Üretim A.Ş.’de, firmanın kurulduğu 2003 yılından 2016 yılına kadar Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür görevlerini üstlenmiştir. 2016 yılından itibaren ise kurucusu olduğu NEST Çelik Yapı San. ve Tic. A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür görevlerini sürdürmekteydi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın