REGAİB KANDİLİ KUTLAMA MESAJLARI

Mübarek Regaib Kandili dolayısı ile ilimiz ve ilçemizde ki kurum ve kuruluşlardan haber sitemize gönderilen (haber@arifiyehaber.net) (WhatsApp 0 542 412 98 61) kutlama mesajları…, Fazilet Durmuş’tan Regaip Kandili Mesajı İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, üç ayların müjdecisi olarak kabul edilen Mübarek Regaip Kandili gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı. İlgili Haber 8 Mart Dünya Kadınlar […]

 REGAİB KANDİLİ KUTLAMA MESAJLARI

18.02.2021 - 13:22

Güncelleme : 18.02.2021 - 15:44

Mübarek Regaib Kandili dolayısı ile ilimiz ve ilçemizde ki kurum ve kuruluşlardan haber sitemize gönderilen (haber@arifiyehaber.net) (WhatsApp 0 542 412 98 61) kutlama mesajları…,

Fazilet Durmuş’tan Regaip Kandili Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, üç ayların müjdecisi olarak kabul edilen Mübarek Regaip Kandili gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Durmuş, sosyal medya hesaplarından paylaştığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Ashabım yıldızlar gibidir. Hangisine uyarsanız hidayeti bulmuş olursunuz. (Hadis-i Şerif)

İbadetlerimizin gökteki yıldızlar gibi parlayıp arşa yükseleceği bu mübarek gecenin hayırlara vesile olmasını temenni ederim.”

SYKD; “Regaip Kandilimiz Mübarek Olsun”

Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık mübarek üç ayların habercisi Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

SYKD Başkanı Necmettin Kırık mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Kandiller, insanların kalplerini birbirlerine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, birlik, beraberlik, dayanışma duygularını arttıran, çok özel gecelerdir. İnsanların birbirine karşı daha hoşgörülü ve saygılı davrandığı bu ayların toplumumuzda var olan iç huzur ve kardeşliği daha da pekiştireceğine inanıyoruz. Regaip Kandilinin bizlere sunduğu düşünme fırsatını kullanarak toplum olarak birbirimize kenetlenip, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeliyiz. Kardeşlik ve beraberliğimizi güçlendirmeye, birlik ve beraberliğimizi korumaya gayret göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşerilerimizin Regaip Kandilini ve üç aylarını tebrik ediyor, milletçe birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere kavuşmayı, bütün İslam âleminin ve insanlığın barış ve huzur içinde olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyoruz” dedi.

Başkan Altuğ’dan Regaip Kandili Kutlama Mesajı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Regaip Kandili vesilesiyle açıklamada bulundu.

Başkan Altuğ, Mübarek Üç Aylar’ın başlangıcı olan Regaip Kandili’nin bir ve birlik olma temasını taşıdığını belirterek şunları dile getirdi: “Mübarek üç aylar ve içerisinde barındırdığı kandiller, milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, dostluk, komşuluk, akrabalık ve kardeşlik duygularını artıran, dargınlık ve kırgınlıkların giderildiği özel ve güzel günlerdir. Rahmet, bereket ve mağfiret ayları olarak nitelendirilen üç ayların ilk kandil gecesini kardeşlik, barış, hoşgörü duyguları içinde muhabbetle idrak etmeliyiz. Manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı bu anlamlı gecenin, sevgi ve hoşgörü ortamının gelişmesine vesile olmasını temenni ediyorum.

Pandemi dolayısıyla başta ülkemiz olmak üzere tüm dünya  zor günler yaşıyoruz. Bu mübarek günlerin, içerisinde bulunduğumuz sıkıntılı sürecin bitmesine vesile olmasını diliyorum

Bu duygu ve düşüncelerle, üyelerimiz başta olmak üzere Sakaryalı hemşerilerimizin ve tüm İslam âleminin Regaip Kandili’ni kutluyor ve hep birlikte daha nice kandillere sağlıkla kavuşmayı temenni ediyorum.” diye konuştu.

ARSİADER’DEN REGAİP KANDİLİ MESAJI

Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları derneği başkanı Fatih Fahri Yeter’den Regaip Kandili Kutlama mesajı,

Yaşadığımız şu fani Hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği; mutlu, Umutlu, sevgi dolu günlerin daim olması dileğiyle Mübarek REGAİB KANDİLİNİ EN KALBİ DUYGULARIMLA KUTLAR Başta Arsiader Üyeleri, Sakaryalı ve Arifiyeli hemşerimiz olmak üzere Ülkemize ve Tüm İslam alemine Hayırlar getirmesini Cenabı haktan niyaz ederiz.

Fatih Fahri YETER

ARSİADER Yönetim adına Başk.

AK PARTİ ARİFİYE İLÇEDEN KANDİL KUTLAMA MESAJI

Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş’tan Regaip kandili kutlama mesajı,

Regaip kandilimiz mübarek olsun, Allah vatanımıza milletimize, bayrağımıza, ezanımıza zeval vermesin. Tövbelerimizin ve dualarımızın kabul olması dileğiyle hayırlı kandiller.

Adnan AKBAŞ

AK PARTİ ARİFİYE İLÇE BAŞKANI

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın