Saadet Arifiye,CHP İlçe Örgütünü ziyaret etti

     Saadet Partisi Arifiye ilçe Başkanı Alaattin YILDIZ, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve il yöneticileri Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe başkanlığını ziyaret etti. Saadet Partisi heyetini,Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ali GÖKPINAR ve yönetim kurulu üyeleri ile partililer tarafından kapıda karşılandı. Samimi bir ortamda, sohbet havasında gerçekleşen ziyarette ilçenin sıkıntıları ve genel siyaset […]

 Saadet Arifiye,CHP İlçe Örgütünü ziyaret etti

14.09.2020 - 17:25

Güncelleme : 14.09.2020 - 17:25

     Saadet Partisi Arifiye ilçe Başkanı Alaattin YILDIZ, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve il yöneticileri Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe başkanlığını ziyaret etti. Saadet Partisi heyetini,Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ali GÖKPINAR ve yönetim kurulu üyeleri ile partililer tarafından kapıda karşılandı. Samimi bir ortamda, sohbet havasında gerçekleşen ziyarette ilçenin sıkıntıları ve genel siyaset değerlendirildi.

     Saadet Partisi Arifiye ilçe Başkanı Alaattin YILDIZ ziyarette “Ülke iyi yönetilmiyor, sadece faize yılda katrilyonlarca lira para ödüyoruz. Yine aynı şekil de katrilyonlarca dış borcumuz var. Ama televizyona iktidar mensupları çıkıyor ‘ bizim borcumuz yok, üstelik de İMF’ye borç verir hale geldik’ diyor. Buna da ellerindeki medya gücüyle milleti inandırıyorlar. Ülkede ciddi sıkıntı var, hepimiz bu gemi içinde yaşıyoruz. Çıkışta hep birlikte çalışmaktan geçiyor. Vatanın gelişmesi, milletimizin geleceği için Saadet Partisi olarak elimizi taşın altına koyar, bu düşüncede olan herkesle çalışırız.”dedi.

     Cumhuriyet Halk Partisi  İlçe Başkanı Ali GÖKPINAR Saadet Partisi heyetinin ziyaretlerinden son derece memnun kaldıklarını belirtirken;’ Öncelikle sizlerin bu ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bizim amacımız öncelikle yaşadığımız Arifiye ilçemize hizmet etmektir. Arifiyemizin büyük sorunları var, insanlar hayatlarından memnun değil. Halkımıza gerçekleri anlatmak için var gücümüzle çalışıyoruz, İlçe merkezinden, mahallelere kadar giderek insanlara gerçek fotoğrafı yansıtmaya çalışıyoruz bundan sonrada var gücümüzle çalışacağız, bu noktada Arifiye ilçemizin gidişatından endişe duyan, bir şeyler yapmak isteyen herkesle de işbirliği içerisinde olmaktan mutlu olacağız’dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın