‘Sakarya AFAD koordinasyonunda gerçekleşen tatbikatı izledi’

Valimiz Çetin Oktay Kaldırım AFAD Arama Kurtarma Birlik Müdürlüğünü ziyaret ederek İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş’tan brifing aldı. Vali Kaldırım’ın ziyaretinde İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş; Olası afet ve acil durumlarda neler yapıldığını, ekiplerin koordinesi, AFAD Arama Kurtarma Birlik Müdürlüğü yerleşkesi, arama kurtarma müdahale kapasitesi, kurtarma araç gereç ve malzemeleri ve müdahil olunan olaylar hakkında bilgiler verdi. […]

 ‘Sakarya AFAD koordinasyonunda gerçekleşen tatbikatı izledi’

12.08.2020 - 22:31

Güncelleme : 12.08.2020 - 22:31

Valimiz Çetin Oktay Kaldırım AFAD Arama Kurtarma Birlik Müdürlüğünü ziyaret ederek İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş’tan brifing aldı.

Vali Kaldırım’ın ziyaretinde İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş; Olası afet ve acil durumlarda neler yapıldığını, ekiplerin koordinesi, AFAD Arama Kurtarma Birlik Müdürlüğü yerleşkesi, arama kurtarma müdahale kapasitesi, kurtarma araç gereç ve malzemeleri ve müdahil olunan olaylar hakkında bilgiler verdi.

Vali Çetin Oktay Kaldırım ziyaretinde AFAD, UMKE ve İtfaiye ekiplerinin olası afet ve acil durumlara karşı gerçekleştirdiği eğitim ve tatbikatları izleyerek başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın