Sakarya Bu Yarışmayı Konuşacak

Adapazarı Patates Hali’nin sevilen esnaflarından olan ve Çiğköfteci Gazanfer olarak tanınan Gazanfer Uysal  meydan okumaya devam ediyor. Uysal’ın sosyal medyadan başlattığı dev çiğköfte yeme yarışması şimdiden meraklıların dikkatini çekmiş durumda. Yenilikçiliği ve gittikçe genişleyen menü portföyü ile öne çıkan Çiğköfteci Gazanfer, bir kiloluk çiğköfte yeme yarışması düzenliyor. Sosyal medyayı aktif kullanan ve geniş kitlelere ulaşan, […]

 Sakarya Bu Yarışmayı Konuşacak

05.03.2023 - 14:19

Güncelleme : 05.03.2023 - 14:19

Adapazarı Patates Hali’nin sevilen esnaflarından olan ve Çiğköfteci Gazanfer olarak tanınan Gazanfer Uysal  meydan okumaya devam ediyor. Uysal’ın sosyal medyadan başlattığı dev çiğköfte yeme yarışması şimdiden meraklıların dikkatini çekmiş durumda.

Yenilikçiliği ve gittikçe genişleyen menü portföyü ile öne çıkan Çiğköfteci Gazanfer, bir kiloluk çiğköfte yeme yarışması düzenliyor. Sosyal medyayı aktif kullanan ve geniş kitlelere ulaşan, Sakarya’nın sevilen esnafı Uysal, yaptığı açıklamada “Bu yarışmayı geçmiş yıllarda düzenlemiştik. Sakaryalıların gösterdiği ilgi yoğun olmuştu. Yarışmamıza katılımcı çok oldu ancak kazanabileni görmedim. Tartıda 1 kilo ağırlığı geçen ve  150 TL ücreti olan dürümümüzü yemek isteyen varsa dükkanımıza bekliyoruz. Dürümü tamamen bitiren kişilerden kesinlikle ücret almayacağız”  ifadeleri ile çiğköfte sevdalısı Sakaryalıları yarışmaya davet etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın