Sakarya Emniyeti üzen ölüm haberi

Sakarya Emniyet Müdürlüğünde görevli Polis Memuru Kadir Halat (48) Giresun’un Görele ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybetti. Senelik iznini kullanan Asayiş Şube Polis memuru Kadir Halat’ın kaza yaptığı aracında eşi ve çocukları da vardı.Kaza da yaralanan Eşi ve çocukları ile Görele Devlet hastanesinde tedaviye alınan Polis Memuru Kadir Halat yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak […]

 Sakarya Emniyeti üzen ölüm haberi

20.08.2020 - 20:05

Güncelleme : 20.08.2020 - 20:05

Sakarya Emniyet Müdürlüğünde görevli Polis Memuru Kadir Halat (48) Giresun’un Görele ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybetti.

Senelik iznini kullanan Asayiş Şube Polis memuru Kadir Halat’ın kaza yaptığı aracında eşi ve çocukları da vardı.Kaza da yaralanan Eşi ve çocukları ile Görele Devlet hastanesinde tedaviye alınan Polis Memuru Kadir Halat yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.Yaralıların tedavisi ise devam ediyor.

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda;

‘İl Emniyet Müdürlüğümüz,
Asayiş Şube Müdürlüğü kadrosunda görevli Polis Memuru Kadir Halat, senelik iznini kullanırken, Giresun’da meydana gelen elim trafik kazasında vefat etmiştir.

Merhum meslektaşımıza Allah’tan rahmet,kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.’denildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın