Sakarya İl Müftülüğü Tarafından Covid-19 Hastaları İçin Hazırlanan İhtiyaç Paketleri Teslim Edildi

Sakarya İl Müftülüğü Manevi Destek Birimi koordinatörlüğünde, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Covid servislerinde tedavi görmekte olan kimsesiz, bakıma muhtaç ve yaşlı hastalar ile tedavileri uzun süren bakım hastalarına verilmek üzere tedarik edilen 398 parça hasta ihtiyaç malzemesi (çamaşır ve pijama) hazırlanmıştır. İl Müftüsü Hasan Başiş ve İl Müftü Yardımcıları Dr. Ravza Cihan, Paşa […]

 Sakarya İl Müftülüğü Tarafından Covid-19 Hastaları İçin Hazırlanan İhtiyaç Paketleri Teslim Edildi

09.05.2020 - 0:07

Güncelleme : 09.05.2020 - 0:07

Sakarya İl Müftülüğü Manevi Destek Birimi koordinatörlüğünde, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Covid servislerinde tedavi görmekte olan kimsesiz, bakıma muhtaç ve yaşlı hastalar ile tedavileri uzun süren bakım hastalarına verilmek üzere tedarik edilen 398 parça hasta ihtiyaç malzemesi (çamaşır ve pijama) hazırlanmıştır.

İl Müftüsü Hasan Başiş ve İl Müftü Yardımcıları Dr. Ravza Cihan, Paşa Bektaş, Faruk Güneş ve Mehmet Şahin’in gözetiminde hazırlanan paketler 8 Mayıs Cuma günü SEAH yönetimine verilmek üzere hastane Manevi Destek Görevlisi ve İl Müftülüğü Din Hizmetleri Uzmanı Mahir Demir tarafından, Hastane Destek ve Kalite Müdürü Barış Oğuz, Müdür Yardımcıları İsmail Yılmaz, Recayi Temelli ve Hastane Sosyal Hizmet Uzmanı Hüseyin Kara’ya teslim edilmiştir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın